جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اعتبار بیش از ۲.۳ میلیارد ریالی پروژه‌های عمرانی استان اردبیل ابلاغ می‌شود - خبر

 

 

اعتبار بیش از ۲.۳ میلیارد ریالی پروژه‌های عمرانی استان اردبیل ابلاغ می‌شود

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اعتبار ۲ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریالی سازمان برنامه و بودجه برای پروژه‌های عمرانی این استان در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.

اعتبار بیش از ۲.۳ میلیارد ریالی پروژه‌های عمرانی استان اردبیل ابلاغ می‌شود
داود شایقی روز چهارشنبه در حاشیه دیدار با رییس سازمان برنامه و بودجه افزود: با دستور آقای نوبخت قرار است ظرف روزهای آینده مبلغ ۲ هزار و ۳۵۰میلیارد ریال  سهم استان در تکمیل پروژه‌های عمرانی ابلاغ شود.
 
وی بیان کرد: از این رقم هزار  میلیارد ریال برای پروژه راه‌آهن اردبیل در نظر گرفته شده است تا روند اجرایی این پروژه زیربنایی در استان اردبیل در نیمه دوم سال سرعت بیشتری به خود بگیرد.
 
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: ۳۵۰ میلیارد ریال از این منابع برای تکمیل پل قدس در اختیار شهرداری قرار می‌گیرد تا این پروژه عمران شهری نیز با سرعت بیشتر تا پایان امسال تکمیل و آماده بهره‌برداری شود.
 
شایقی ادامه داد: برای سایر پروژه‌های سفر رییس‌جمهوری هزار  میلیارد ریال در نظر گرفته شده است تا با ابلاغ و تخصیص آن این اعتبار به ویژه در بخش راه، تکمیل طرح‌های آب و خاک و پروژه‌های با پیشرفت ۸۰ درصد صرف شود.
 
وی بیان کرد: در دیدارها و نشست‌های مکرری که با همراهی استاندار اردبیل در سازمان برنامه و بودجه داریم، پیگیر جذب اعتبارات در نیمه دوم سال هستیم تا از فرصت کاری باقیمانده در اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی بیشترین استفاده را بکنیم.
 
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل به دیدار مسوولان استانی با لاهوتی مشاور عالی رییس سازمان برنامه و بودجه نیز اشاره کرد و گفت: وی قول داده‌ است تا پیگیر ابلاغ و تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات عمرانی و سفر رییس‌جمهوری به استان باشد.