جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

اعتبارات ویژه برای ساماندهی راه دسترسی پل معلق هیر اختصاص یافت - خبر

 

 

اعتبارات ویژه برای ساماندهی راه دسترسی پل معلق هیر اختصاص یافت

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: در راستای بهسازی راه دسترسی به پل معلق تمام شیشه‌ای هیر اعتبارات ویژه برای ساماندهی این مسیر اختصاص یافت.

اعتبارات ویژه برای ساماندهی راه دسترسی پل معلق هیر اختصاص یافت

مسعود امامی یگانه، فرماندار شهرستان اردبیل در جلسه بررسی پروژه‌های گردشگری هیر گفت: اعتبارات ویژه‌ای برای ساماندهی راه دسترسی پل هیر اختصاص یافته است و راه دسترسی این مجموعه ساماندهی می‌شود.

او با بیان اینکه پروژه پل هیر نقش اساسی در رونق اقتصادی و گردشگری منطقه داشته است، افزود: با راه‌اندازی این پروژه زمینه برای رونق گردشگری در شهرستان اردبیل و شهر هیر فراهم آمده است.

فرماندار شهرستان اردبیل افزود: استاندار اردبیل با جدیت پیگیر تکمیل زیرساخت‌های پروژه پل هیر بوده و اعتبارات ویژه برای این پروژه اختصاص داده است.

نادر فلاحی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: پروژه پل هیر از موفق‌ترین پروژه‌ها دراستان و کشور است و همت و تلاش سرمایه‌گذاران و مدیران مجموعه و مسئولان منطقه شایسته قدردانی است.

او افزود: این طرح در حدود هشت ماه راه‌اندازی  شد که یه رکورد در اجرای پروژه‌های گردشگری محسوب می‌شود و در کنار آن جذب گردشگران به این منطقه نیز با راه‌اندازی پل چشمگیر بوده است.