جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

اعتبارات عمرانی پارک علم و فناوری اردبیل به ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد - خبر

 

 

اعتبارات عمرانی پارک علم و فناوری اردبیل به ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: اعتیارات پارک علم و فناوری استان در حوزه عمرانی با توجه به فضای پنج هزار مترمربعی در سال ۹۸ به ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد.

اعتبارات عمرانی پارک علم و فناوری اردبیل به ۱۰ میلیارد تومان می‌رسد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: پنجمین رویداد شتاب اردبیل با محوریت صنعت کشاورزی در استان برگزار می‌شود و تمهیدات لازم انجام یافته تا این رویداد به طور باشکوه برگزار شود.
 
عبدالقیوم قلی‌پوری با اشاره به اینکه برگزاری پنجمین رویداد شتاب اردبیل در صنعت کشاورزی 19 دی ماه است، افزود: این رویداد به مدت سه روز برگزار می‌شود و مراسم اختتامیه 21 دی‌ماه است.
 
وی تصریح کرد: مهم ترین ایده‌پردازی‌های رویداد شتاب اردبیل در حوزه صنعت کشاورزی هوشمندسازی فرآیندهای صنعت کشاورزی، توسعه روش‌های دانش بنیان و تولید محصولات کشاورزی و اتوماسیون مکانیزاسیون صنعت کشاورزی است و در محوریت‌های برندسازی محصولات کشاورزی و ارتقای سطح علمی کشاورزان و شکل دهی شبکه‌های تخصصی برگزار خواهد شد.
 
قلی‌پوری افزود: این رویداد با همکاری دانشگاه محقق اردبیلی، پارک علم و فناوری، جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی برگزار می شود و از ایده‌های برتر جهاد کشاورزی تجلیل می شود.