جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

اطلاعیه آموزش و پرورش استان درباره تعطیلی یک هفته ای اخیر - خبر

 

 

اطلاعیه آموزش و پرورش استان درباره تعطیلی یک هفته ای اخیر

درباره تعطیلی یک هفته ای اخیر در پی اعلام تعطیلی یک هفته ای ادارات استان، اداره کل آموزش وپرورش استان اردبیل اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه آموزش و پرورش استان درباره تعطیلی یک هفته ای اخیر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در بخشی از این اطلاعیه آمده است با عنایت به استمرار وضعیت بحران در شهر های قرمز و مذاکرات و تصمیمات جلسه هیئت محترم دولت، اداره کل آموزش وپرورش استان اردبیل ، نواحی یک و دو اردبیل و مدیریتهای آموزش و پرورش شهرستانهای مشگین شهر وپارس آباد که در وضعیت قرمز قرار دارند، از روز شنبه هشتم آذر ماه به مدت یک هفته فعالیت این مجموعه ها به حالت تعطیل کامل در می آید، صرفاً تعداد محدودی از افراد، که به تشخیص مدیر استان وشهرستان حضورشان برای انجام بموقع ماموریت های اصلی و دارای فوریت، اجتناب ناپذیر است، در محل کار حضور پیدا خواهند کرد.

بقیه کارکنان با استفاده از دورکاری مسئولیت های محوله را انجام خواهند داد،کارکنان سایر ادارات که در وضعیت نارنجی وزرد قراردارند طبق روال هفته قبل در اداره حضور خواهند داشت. لازم به ذکر است در این ایام آموزش غیر حضوری دانش آموزان به روال قبل و با نظارت و راهبری غیرحضوری مدیران مدارس و ادارات و کارشناسان مربوطه، استمرار خواهد داشت.