جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

اضافه شدن 240 تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی شهرستان اردبیل - خبر

 

 

اضافه شدن 240 تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی شهرستان اردبیل

فرماندار شهرستان اردبیل گفت: با تجهیز و راه‌اندازی دو بیمارستان تروما و امام رضا(ع) اردبیل ۲۴۰ تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی مرکز استان اردبیل اضافه می‌شود.

اضافه شدن 240 تخت بیمارستانی به ظرفیت درمانی شهرستان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جواد زنجانی در نشست با نمایندگان اردبیل در مجلس اظهارداشت:  برای بررسی مسائل و مشکلات شهرستان این جلسه برگزار و مشکلات آب شرب و کشاورزی بررسی و به تأمین منابع جدید و پایدار آب شرب تأکید و مقرر شد با حضور مدیران مربوطه حوزه کشاورزی و آب این مسائل بررسی شود.

وی با اشاره به بررسی و تجهیز و راه‌اندازی دو بیمارستان تروماو امام رضا(ع) اردبیل بیان کرد: مجموع این دو بیمارستان 240 تخت‌خوابی است کهدر این جلسه احداث بیمارستان 240 تخت‌خوابی خیرساز در مرکز استان مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار اردبیل افزود:بررسی آخرین وضعیت مربوط به پتروشیمی اردبیل و بررسی مشکلات و تنگناهای آموزشی در شهرک‌های جدید و مشکلات راه‌اندازی کارخانه سیب‌زمینی از جمله مسائلی است که انتظار می‌رود نمایندگان اردبیل پیگیری کنند که امیدواریم با پیگیری‌های نمایندگان و تلاش مسئول عالی استان در راستای رفع مسائل و مشکلات موارد یادشده اقدامات مثبتی انجام شود.

زنجانی تصریح کرد: همکاری و تعامل نمایندگان استان در پیگیری برای رفع مشکلات و نارسایی‌های استان می‌تواند زمینه‌ساز رفع این مسائل با سرعت بیشتری شود که انتظار می‌رود این امر مورد توجه نمایندگان استان بوده و با جدیت و تعامل همه جانبه در راستا رفع مشکلات منطقه گام بردارند.