جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اصلی‌ترین محور برای توسعه خلخال راه خلخال - کلور - درام است - خبر

 

 

اصلی‌ترین محور برای توسعه خلخال راه خلخال - کلور - درام است

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلی‌ترین محور برای توسعه استان و شهرستان خلخال راه خلخال - کلور - درام است.

اصلی‌ترین محور برای توسعه خلخال راه خلخال - کلور - درام است

 جلیل جعفری‌بنه خلخال عصر امروز در بازدید مشترک معاون راهداری سازمان حمل و نقل، مدیرکل نگهداری راه‌‌ها و مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل و زنجان از محور خلخال - کلور - درام اظهار کرد: اصلی‌ترین محور برای توسعه خلخال راه خلخال - کلور - درام است.

وی با تقدیر از مسئولان ارشد راهداری و حمل و نقل کشور و مدیران کل اردبیل و زنجان تصریح کرد: با بازدید از قطعات مختلف محور، پل‌ها انجام شد و مسئولان وزارت راه خود اذعان کردند که مسیر خلخال - کلور - درام تا منجیل مطلوب، مناسب و خوب است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با تصمیمات اتخاذ شده در بازدید، پل‌های باقی‌مانده ساخته می‌شود و تأمین اعتبار لازم از سوی وزارت راه انجام شده و فردا ساخت پل‌ها آغاز می‌شود.

جعفری‌بنه خلخال افزود: مطالبات پیمانکار از محل فروش سهام دولت از طریق اداره کل راه و شهرسازی تامین می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: مسیر درام تا سه راه جعفر‌آباد نیز تا سال آینده آسفالت می‌شود.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با پیگیری فرماندار شهرستان خلخال در حوزه اجرایی اتفاقات خوب و مناسب در حوزه ‌راه‌های شهرستان خلخال می‌افتد که ما نیز از طریق مجلس و وزارتخانه‌ها پیگیر حل مشکلات مردم خلخال برای داشتن راه‌های مطلوب هستیم.

در ادامه سفر جعفری‌بنه خلخال و هیئت همراه با بازدید از راهدارخانه الماس و ساختمان در دست احداث راهدارخانه در مسیر  خلخال به اسالم ادامه داد: قرار شد با حضور کارشناسان از اداره کل راه و شهرسازی استان و بازدید مشاور مسیر حوزه استحفاظی خلخال تا اسالم برای بهسازی و مناسب‌سازی مسیر بررسی شود و هر چقدر اعتبار لازم باشد از محل اعتبارات معاونت راهداری کشور پرداخت می‌شود.

نماینده مردم جنوب استان اردبیل در مجلس، تکمیل ساختمان راهدارخانه را برای مسافران مسیر خلخال به اسالم مهم عنوان کرد و بر ضرورت تکمیل این راهدارخانه و توجه بیشتر اداره کل راه و شهرسازی استان تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جعفری‌بنه خلخال برای شرکت در جلسه ویژه در مورد بحث ایجاد بستر کارخانه لاستیک‌سازی در خلخال که فردا با شرکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خارجی در تهران انجام می‌شود، خلخال را به مقصد زنجان و تهران ترک گفت.