جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

اصلاح 105نقطه حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی استان اردبیل - خبر

 

 

اصلاح 105نقطه حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی استان اردبیل

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: 105 نقطه حادثه‌خیز استان اصلاح و تنها 25 مورد از نقاط حادثه‌خیز نیاز به اصلاح دارد.

اصلاح 105نقطه حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی استان اردبیل

علی صبحی در بازدید از گردنه صائین با بیان اینکه 105 نقطه حادثه‌خیز استان اصلاح و نقط اصلاح نشده به 25 مورد رسیده، اظهار کرد: از این میزان نیز 8 مورد اصلاح، 9 مورد در دست اجراء و 8 نقطه حادثه‌خیز جهت اصلاح نیازمند تخصیص اعتبارات لازم است.

وی افزود: در 4 ماه گذشته در جهت اصلاح نقاط حادثه خیز 4 پروژه ایجاد رمپ‌های ورود و خروج فرودگاه اردبیل، ایمن‌سازی سرازیری شرفه، اصلاح پیچ‌های قبل از سه راهی ثمرین، تعریض و بهسازی پل عنبرلو و بهسازی جاده تازه کند انجام شده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از نصب بیش از هزارو800 تابلوی الزامی در راه‌ها اشاره کرد و گفت: در مدت یاد شده 670 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی توسط راهداران در محورهای مواصلاتی استان اردبیل نصب شده است.

صبحی ادامه داد: 20 کیلومتر روکش آسفالت در نقاط مختلف استان اردبیل توسط راهداران سخت کوش انجام شده و 20 کیلومتر دیگر نیز در دست اجراست.

وی با بیان اینکه گشت‌های راهداری به‌طور مسمتر در محورهای مواصلاتی استان حضوری فعال دارند تصریح کرد: راهداران پرتلاش توانستند در مدت یادشده شستشوی 8 هزارو 350 عدد تابلو، تسطیح 785 کیلومتر راه، اصلاح 3 هزارو 700 مترطول شیب شیروانی راه‌ها و هزارو 132 شاخه گاردریل را تعمیر و نصب کنند.