جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

اشتغال ۱۶۸ نفر در حوزه میراث فرهنگی خلخال - خبر

 

 

اشتغال ۱۶۸ نفر در حوزه میراث فرهنگی خلخال

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال گفت: پارسال اشتغال ۱۶۸ نفر در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال به ثبت رسید.

اشتغال ۱۶۸ نفر در حوزه میراث فرهنگی خلخال
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، خلیلی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال گفت: تعداد ۱۶۸ نفر پارسال در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این شهرستان وارد چرخه اشتغال شدند.
 
او از ثبت این تعداد اشتغال در سامانه اشتغال استان خبر داد و افزود: امسال نیز توسعه اشتغال در این حوزه برنامه‌ریزی شده است که در ایام پساکرونا با جدیت پیگیری می‌شود تا شاهد رونق اشتغال در این بخش باشیم.
 
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال اجرای دیوار حائل روستای گردشگری کزج را از برنامه‌های امسال دانست و تصریح کرد: اجرای دیوار در منطقه نمونه گردشگری امامزاده عبدالله نیز در حال انجام است.
 
او ایجاد رونق در پروژه بام خلخال را ضروری دانست و افزود: راه دسترسی بام خلخال برق‌رسانی شده و عملیات زیرسازی در این راه نیز انجام شده و با تکمیل آسفالت و جدول‌گذاری شاهد بهره‌برداری از این مسیر در سال ۹۹ خواهیم بود.
 
خلیلی با بیان اینکه گازرسانی به منطقه نمونه گردشگری بام خلخال و ازناو خلخال انجام شده است، اظهار کرد: در حوزه گردشگری برنامه‌های مختلفی در شهرستان هدفگذاری شده که در ایام بعد از کرونا شاهد اقدامات مناسب در این حوزه خواهیم بود.