سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

اشتغالزایی مهم ترین گام برای حل مشکلات جوانان - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اشتغالزایی مهم ترین گام برای حل مشکلات جوانان

اشتغالزایی مهم ترین گام برای حل مشکلات جوانان


استاندار اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر بیکاری مهم ترین مشکل جوانان استان است، اشتغالزایی برای این قشر را مهم ترین گام برای حل سایر مشکلات آنان دانست.

اشتغالزایی مهم ترین گام برای حل مشکلات جوانان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اکبر بهنام جو که در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان سخن می گفت ،توجه به تفریحات سالم و پرکردن اوقات فراغت جوانان را یکی دیگر از مهم ترین مسایل استان دانست و خواستار توجه ویژه دستگاه های فرهنگی ، آموزشی و ورزشی به این امر شد.
 
وی از راه اندازی سامانه اطلاعاتی جوانان استان از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد و تاکید کرد: دستگاه های متولی و دانشگاه ها باید تمامی مشکلات و مسایل مربوط به جوانان را جمع آوری کنند تا در صورت نیاز نسبت به رفع مشکلات آنان اقدام شود .
 
استاندار اردبیل با بیان اینکه از جوانان نخبه در اردبیل حمایت می‌شوند ، افزود : جوانان ظرفیت بالایی در عرصه‌های مختلف دارند و ما باید از این ظرفیت استفاده کنیم  .
 
وی نقش ادارات ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش و صدا و سیما در شکوفایی استعداد جوانان را مهم دانست و گفت : باید با برنامه‌ریزی‌ اساسی ورود موفقیت‌آمیز جوانان را فراهم کنیم و به جوانان نخبه توجه ویژه‌ای کنیم تا بین آنان انگیزه ایجاد شود .
 
در این جلسه از دستگاههای برتر در حوزه امور جوانان تجلیل و قدردانی شد .