جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

اسکان اضطراری 219 نفر حادثه دیده توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل - خبر

 

 

اسکان اضطراری 219 نفر حادثه دیده توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل

219 نفر حادثه دیده توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل اسکان اضطراری شدند.

اسکان اضطراری 219 نفر حادثه دیده توسط جمعیت هلال احمر استان اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  رامین معبودی قائم مقام جمعیت هلال احمر اردبیل افزود: در سه روز گذشته 124 خانوار در جاده‌های مشگین‌شهر و خلخال گرفتار برف و کولاک شده و به 554 نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل امدادرسانی شده است.

وی با اشاره به اسکان اضطراری 219 نفر حادثه دیده توسط جمعیت هلال احمر اظهار کرد: این خدمات با به‌کارگیری سه تیم عملیاتی، 9 نفر نجاتگر و سه دستگاه آمبولانس توسط جمعیت هلال احمر انجام شد.

قائم مقام جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه در سه روز گذشته به 26 نفر حادثه‌دیده جاده‌ای امدادرسانی شده است، افزود: این افراد در 6 فقره تصادف جاده‌ای دچار حادثه‌دیدگی شده بودند.

وی با بیان اینکه در این حوادث 5 خانوار دچار حادثه شده و 8 نفر هم مصدوم شده بودند اظهار کرد: در این حوادث 2 نفر توسط عوامل جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی انتقال و 5 نفر هم به صورت سرپایی درمان شده و یک نفر دیگر از مصدومین حادثه بعد از عملیات رهاسازی با به‌کارگیری ست نجات جمعیت هلال احمر برای انتقال به مرکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شده است.

معبودی تصریح کرد: در این حوادث جمعیت هلال احمر استان اردبیل با به کارگیری 6 تیم عملیاتی، 18 نفر نجاتگر، 5 دستگاه آمبولانس و یک خودروی نجات به یاری هموطنان حادثه دیده شتافتند.