جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گرمی - خبر

 

 

آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گرمی

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: تا پایان سال مالی ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گرمی با مشارکت بنیاد علوی آسفالت خواهد شد.

آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گرمی

وثوقی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گرمی افزود: در قالب طرح ملی ابرار ۱۱ کیلومتر از محور‌های روستائی این شهرستان آسفالت شد.
وی با بیان اینکه ۵۲ درصد از راه‌های روستائی شهرستان گرمی از آسفالت برخوردار هستند تصریح کرد: شهرستان گرمی ۶۵۵ کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان ۳۴۶ کیلومتر آسفالته است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان افزود: احداث راهدارخانه مرکزی شهرستان گرمی و راهدارخانه لنگان از اولویت‌های کاری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل است.
وثوقی بر ایجاد بستر‌ها و زیرساخت‌های لازم در حوزه راهداری و حمل ونقل جاده‌ای باهدف خدمات رسانی هرچه شایسته‌تر به مردم تاکید کرد و از آماده افتتاح بودن ساختمان پاسگاه پلیس راه گرمی به بیله سوار خبر داد.
فرماندار گرمی نیز با قدردانی از تلاش‌های راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در حوزه شهرستان مغان گفت: درجهت خدمت مطلوب و بی منت به مردم توجه ویژه‌ای به اعتبارات راهداری در حوزه گرمی انجام شده است.
بهشتی افزود: ۴۰ کیلومتر از روستا‌های بالای ۵۰ خانوار شهرستان گرمی از راه آسفالته برخوردار نیستند که امیدواریم با جذب اعتبارات لازم شاهد مرتفع شدن مشکلات اهالی این روستا‌ها باشیم.
وی بر حل مسائل و مشکلات راه‌های بخش‌های موران و انگوت، حذف نقاط حادثه خیز، ایجاد روشنایی و خط کشی محور‌های مه گیر تاکید کرد و خواستار رسیدگی به راه‌های روستایی و گردشگری داش دیبی و دومولو شد.