سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

استکبار با هزاران کانال ماهواره‌ای به سراغ جوانان ما آمده است - خبر

 

 

استکبار با هزاران کانال ماهواره‌ای به سراغ جوانان ما آمده است

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: استکبار با هزاران کانال ماهواره‌ای به سراغ جوانان ما آمده است.

استکبار با هزاران کانال ماهواره‌ای به سراغ جوانان ما آمده است

 سردار جلیل بابازاده عصر امروز در اختتامیه هشتمین طرح ولایت دانشگاه‌های استان اردبیل اظهار کرد: جبهه استکبار بعد از ناامیدی از همه سنگرهای سیاسی، اقتصادی و جنگ رودررو تمام توان خود را به کار گرفته تا با ابزار و امکانات جدید الکترونیکی و فناوری‌های نوین افکار و اندیشه‌های جوانانمان را مورد هجمه قرار داده و به نحوی آنها را از اسلام و اندیشه‌های اعتقادی مأیوس و ناامید کند.

وی تصریح کرد: دشمن در این سنگر دو نهاد ارزشمند را شامل خانواده و نهادهای آموزشی مورد هدف قرار داده که در این بین دانشگاه‌ها یکی از اصلی‌ترین مقصد استکبار در رسیدن به اهداف شومشان است تا بتوانند فکر پلید خود را به هر شکل ممکن جامه عمل بپوشانند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان ضرورت بصیرت‌افزایی دانشجویان در مقابل آسیب‌های داخلی و خارجی را با القای برخی از شبهات ضروری اعلام کرد و گفت: دانشگاه‌های ما باید به کانون تهذیب و معرفت‌افزایی نسل آینده تبدیل شود چرا که کوچکترین بی‌توجهی به این عرصه بزرگترین آفت‌ها را به همراه دارد.

بابازاده با بیان اینکه در این مسیر پرفراز و نشیب باید جوانان ما استقامت داشته و به سرعت تسلیم هواها و خواهش‌های نفسانی نشوند، افزود: طرح ولایتی که در دانشگاه‌ها با حضور دانشجویان و فعالان عرصه‌های مختلف ارزشی و اعتقادی انجام می‌شود، فرصت خوبی است تا نسل آینده یک بازآفرینی حقیقی را در آرمان‌ها و اهداف مقدس به انجام برساند.

به گزارش فارس، وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: در این طرح که به صورت دوره‌های آموزشی و با مأموریت‌های متعدد بصیرت‌افزایی جوانان انجام می‌شود، تلاش جدی بر این است تا نسل آینده بهتر و بیشتر با محورهای فعالیت فرهنگی و اجتماعی آشنا شده و خودشان با مهارت بالا زمینه دفع آسیب‌ها را فراهم کنند.

طرح ولایت بسیج دانشگاه‌های استان اردبیل با حضور 160 دانشجوی بسیجی در مدت 11 روز و با برگزاری دوره‌های 100 ساعته در چهار محور معرفتی، مهارتی، اخلاقی و تربیتی برگزار شد که دانشجویان شرکت‌کننده در این دوره‌ها که اغلب فعالان سرگروه‌های حلقه صالحین بودند با مسائل و موضوعات جدید آشنا شده و در این مراسم از بسیجیان فعال نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.