سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

استقبال شایسته از قهرمان ووشوی جهان در نمین - خبر

 

 

استقبال شایسته از قهرمان ووشوی جهان در نمین

فرماندار شهرستان نمین از استقبال گرم و خوب از قهرمان ووشوی جهان از دیار نمین در روز پنج‌شنبه هفته جاری خبر داد.

استقبال شایسته از قهرمان ووشوی جهان در نمین

فرهاد عبدالعلی‌پو در جلسه شورای ورزش شهرستان نمین که با حضور مسؤولان استانی و شهرستان برگزار شد، با تبریک موفقیت و کسب مدال جهانی ووشو توسط یوسف صبری این قهرمان نجیب، گزارشی از پیشرفت‌های اخیر شهرستان نمین و نیازمندی‌های این شهرستان ارائه کرد.

وی از هیأت رئیسه ووشوی استان برای تسریع ساخت سالن ورزشی بنام این قهرمان ارزشمند در راستای حمایت از استعداد و توانمندی‌های بالای ورزش به ویژه ووشو در منطقه ویلکیج نمین را خواستار شد.

فرماندار نمین با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی منطقه و احساس خرسندی از افتخارآفرینی و حماسه‌سازی به استقبال از یوسف صبری قهرمان ووشوی جوانان جهان با شکوه و حضور حداکثری مردم و مسؤولان به بهترین شکل ممکن تاکید کرد.

عبدالعلی‌پور گفت: باید روز پنج‌شنبه هفته جاری از قهرمان ووشوی جهان تجلیلی شایسته انجام شود.

در این جلسه رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل نیز با اشاره به ظرفیت‌های ورزش ووشوی استان و پرورش قهرمانان نامی در سطوح ملی و بین‌المللی، موفقیت یوسف صبری را به خانواده این قهرمان و مسؤولان شهرستان نمین تبریک گفت.

هوشنگ افشار از موفقیت‌های روزافزون هیأت ووشو به ویژه کسب پنج سال متوالی مدال جهانی و آسیایی توسط قهرمانانی چون جواد آقایی، جعفر شیرزاده، یوسف صبری و دعوت از استاد حسین محمدزاده به عنوان مربی تیم ملی ووشو جوانان، دعوت سالانه بیش از 6 ورزشکار به اردوی تیم ملی تا قهرمانی در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور و صعود به لیگ برتر خبر داد.

وی تصریح کرد: مراسم استقبال از قهرمان جهان و با اخلاق و ارزشمند یوسف صبری روز پنج‌شنبه 15 مهر ماه ساعت 10 صبح در فرودگاه اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس هیأت ووشوی استان از اساتید گرانقدر، پیشکسوتان ارزشمند، مربیان و قهرمانان دلاور خطه سبلان و ورزشکاران تلاشگر و همشهریان دعوت کرد تا در این مراسم استقبال حضور پیدا کنند.