جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

استقبال جوانان اردبیلی از جشنواره عمار رضایت‌بخش است - خبر

 

 

استقبال جوانان اردبیلی از جشنواره عمار رضایت‌بخش است

دبیر استانی جشنواره فیلم عمار در اردبیل گفت: استقبالی که جوانان در اکران و مشاهده فیلم‌های جشنواره مردمی عمار از خود نشان دادند، مطلوب بوده و رضایت‌بخش به نظر می‌رسد.

استقبال جوانان اردبیلی از جشنواره عمار رضایت‌بخش است

موسی‌الرضا محسن‌نژاد پیش از ظهر امروز در حاشیه اکران فیلم‌های مردمی عمار در جمع تعدادی از خبرنگاران اظهار کرد: ما فیلم‌های مردمی عمار را در قالب 11 بسته در بین خود مخاطبان و در قالب‌های مستند، داستانی، فیلم کوتاه و انیمیشن توزیع کردیم که استقبال خوبی از آنها به شکل اکران فردی و اکران عمومی انجام شده است.

وی افزود: پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار در موضوعات متناسب با ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حال برگزاری است که سعی بر این است تا در مورد نشان دادن ابعاد تاریخ معاصر ایران از جمله جریان‌ها و حوادث مهم اجتماعی و سیاسی از مشروطه تا انقلاب، چهره‌های شاخص تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران، نهضت امام خمینی، تاریخ 35 ساله بعد از پیروزی انقلاب و همچنین دفاع مقدس با تاکید بر پشت جبهه‌ها به انجام برسد.

دبیر استانی جشنواره فیلم عمار در اردبیل بخشی از نمایش این فیلم‌‌ها را در قالب فتنه 88، وقایع، ریزش‌ها و رویش‌ها یادآور شد و گفت: در حوزه بیداری اسلامی و جهانی نیز موضوع بیداری اسلامی در تاریخ معاصر، آسیب‌شناسی انقلاب‌های جهان اسلام، آرمان قدس و مبارزه با صهیونیسم جهانی، پیوندهای متقابل ایران و جهان اسلام، جهان در آستانه تحولات سیاسی و اجتماعی غرب و بحران‌های عمومی و نخبگان در این حوزه مورد توجه قرار گرفته است.

محسن‌نژاد اهمیت اقتصاد مقاومتی را در مقابله با جنگ نرم دشمنان در حوزه اقتصادی بیان کرد و ادامه داد: مواجهه با تحریم‌های غرب علیه ایران، اصلاح الگوی مصرف و انضباط اقتصادی و مبارزه با اسراف و همچنین حمایت از تولید داخلی و مبارزه با فساد اقتصادی و توجه به فرمان هشت ماده‌ای رهبر از دیگر اهداف و راهبردهایی است که به جد پیگیری شده و دنبال تحقق آن هستیم.

وی در پایان بیان کرد: امیدواریم بخش‌های مختلف این جشنواره بتواند پاسخگوی نیاز مخاطبان باشد و نسل جدید را با دستاوردهای ارزشمند در این حوزه بیشتر آشنا کند.