جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

استفاده از مجهزترین دستگاه اُزُن زن برای ضدعفونی آبدرمانی‌های اردبیل - خبر

 

 

استفاده از مجهزترین دستگاه اُزُن زن برای ضدعفونی آبدرمانی‌های اردبیل

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از استفاده از مجهزترین دستگاه ازن زن برای ضدعفونی آبدرمانی‌های استان اردبیل خبر داد.

استفاده از مجهزترین دستگاه اُزُن زن برای ضدعفونی آبدرمانی‌های اردبیل

نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در جلسه هماهنگی بازگشایی آبدرمانی‌های استان اردبیل گفت: با توجه به اینکه برند گردشگری استان اردبیل آب‌های گرم و معدنی هستند با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در راستای بازگشت رونق به صنعت گردشگری استان اقدامات و پیگیری‌های لازم برای بازگشایی این مراکز در استان اردبیل انجام شده است.

او از بازگشایی آبدرمانی‌های استان اردبیل تا روز شنبه هفته آینده خبر داد و گفت: پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی این مراکز و آغاز فعالیت آن‌ها با همکاری و مشارکت نهاد‌ها و دستگاه‌های پژوهشی و علمی تا روز شنبه تدوین شده و آبگرم‌های معدنی استان آماده استقبال از مسافران و گردشگران خواهند بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با تاکید بر استان‌محور بودن پروتکل تدوین‌شده با توجه به منحصر به‌فرد بودن آب‌های گرم و معدنی استان تصریح کرد: این پروتکل‌ها باید به شکلی مناسب و با در نظر گرفتن تمامی جوانب اعم از قبل از ورود افراد به آبدرمانی، استفاده از آبدرمانی و هنگام خروج از آبدرمانی تدوین شود.