جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

استفاده از ظرفیت نخبگان برای توسعه ورزش استان - خبر

 

 

استفاده از ظرفیت نخبگان برای توسعه ورزش استان

استاندار اردبیل گفت: باید از ظرفیت تحقیقاتی و نظرات نخبگان و ورزشکاران برای توسعه کاربردی ورزش استفاده شود چراکه ورزش نقش ویژه‌ای در تامین امنیت سلامتی جامعه ایفا می‌کند.

استفاده از ظرفیت نخبگان برای توسعه ورزش استان

بهنامجو در دیدار با مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار داشت: امسال باید اقدامات لازم برای مردمی کردن ورزش انجام شود چراکه ورزش ضامن و تامین کننده سلامت آحاد مختلف جامعه اشت.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت نخبگان برای توسعه ورزش استفاده شود افزود: باید از ظرفیت تحقیقاتی و نظرات نخبگان و ورزشکاران برای توسعه کاربردی ورزش استفاده شود چراکه ورزش نقش ویژه‌ای در تامین امنیت سلامتی جامعه ایفا می‌کند.

بهنامجو توسعه ورزش را نیازمند توجه به ورزش‌های همگانی دانست و تصریح کرد: توسعه ورزش نیازمند توجه به ورزش‌های همگانی است بنابراین باید اداره کل ورزش و جوانان با مشارکت شهرداری در این راستا گام‌های مثبت و ارزشمندی بردارد.

استاندار اردبیل با اشاره به شیوع بیماری کرونا بیان کرد: در دوران بحرانی شیوع بیماری ویروسی کرونا می‌توانیم برای جلوگیری از گسترش این بیماری با اجرای برنامه‌های ورزشی همگانی موفق عمل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه فصل جدید ورزش در استان اردبیل آغاز می‌شود اظهار کرد: نباید پیاده روی را مقطعی اجرا کرد و باید برای این موضوع هم برنامه مدون درنظر گرفت تا تمام اقشار جامعه با ورزش همگانی انس بگیرند.