سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش‌بنیان اردبیل برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی - خبر

 

 

استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش‌بنیان اردبیل برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: درصدد هستیم از تمامی ظرفیت شرکتهای دانش‌بنیان استان اردبیل با هدف تحقق سیاستهای ارزشمند اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم.

استفاده از ظرفیت شرکتهای دانش‌بنیان اردبیل برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عبدالقیوم قلی‌پوری در جلسه هم‌اندیشی مدیرکل و معاونان صدا و سیما در اردبیل اظهار داشت: با توجه به این‌که شرکتهای دانش‌بنیان در تحقق سیاستهای ارزشمند اقتصاد مقاومتی نقش مهم و اساسی دارند، بنابراین نیاز است که از تمامی ظرفیت‌های شرکتهای دانش‌بنیان اردبیل با هدف تحقق سیاستهای ارزشمند اقتصاد مقاومتی استفاده شود تا از این طریق بتوانیم به رشد و پیشرفت در منطقه برسیم.
 
وی افزود:‌ باید به این‌ نکته توجه داشته باشیم که جوانان فعال در عرصه علم و فناوری به عنوان رزمندگان جبهه اقتصاد مقاومتی هستند که باید از تمام توان خود در راستای رسیدن به رشد و توسعه استفاده نمایند تا بتوانیم از این طریق به منویات مقام معظم رهبری و تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی در منطقه جامه عمل بپوشانیم.
 
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: در حال حاضر در استان اردبیل 45 شرکت دانش‌بنیان در حال فعالیت هستند که انتظار داریم با همکاری صدا و سیما بتوانیم اهداف خود را در آینده‌ای نزدیک محقق ساخته و از ظرفیتهای شرکتهای دانش‌بنیان به صورت کاملا عملی استفاده کنیم.
 
قلی‌پوری بیان کرد: تولید برنامه‌های مناسب و هنرمندانه برای شناساندن استعدادها، دستاوردها و قابلیتهای بالای علمی پارک علم و فناوری توسط صدا و سیما می‌تواند تمام تلاش و اهتمام ما را به نتایج موفق و تاثیرگذار برساند که به طور حتم از این طریق می‌توانیم شاهد رشد و توسعه منطقه باشیم.