سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

استفاده از ظرفیتهای سپاه و بسیج تا شکست نهایی ویروس کرونا - خبر

 

 

استفاده از ظرفیتهای سپاه و بسیج تا شکست نهایی ویروس کرونا

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: فعال سازی ایستگاه های سلامت برای تب سنجی مردم و معاینات اولیه در قالب طرح مطهر تا شکست نهایی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت.

استفاده از ظرفیتهای سپاه و بسیج تا شکست نهایی ویروس کرونا
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار بابازاده که دردوازدهمین جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا(ع) سپاه استان به صورت ویدیو کنفرانس با تمامی فرماندهان نواحی شهرستانها گفتگو می کرد , با تاکید بر ضرورت آمادگی بیشتر برای مواجهه با روند احتمالی رو به رشد بیماری کرونا به خاطر اتمام تعطیلات و شروع به کار کسب و کارها , از اصناف و بازاریان خواست تا حتما به پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده عمل کرده و موارد بهداشتی را رعایت نمایند.
 
سردار بابازاده خاطر نشان کرد عملیات ضد عفونی و گندزدایی معابر شهرها به لحاظ شرایط جوی در این دو روز به خاطر سلامتی مردم استان متوقف شده سپس طبق روال گذشته این امر استمرار خواهد داشت.
 
وی با قدردانی از تلاش های جامعه پزشکی و پرستاری ، پای کار آمدن خیرین استان برای استمرار کمک های معیشتی به اقشار آسیب پذیر را مورد تاکید قرار داد.
 
در قرارگاه معنویت و سلامت سپاه حضرت عباس(ع) استان نیز حجت الاسلام فیاضی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت روحانیون و طلاب بسیجی اقدام به تولید بسته های محتوایی برای تعمیق معنویت اقشار جامعه اقدام و طبق روال گذشته نسبت به تغسیل و تدوین متوفیان کرونایی اقدام خواهند کرد.