سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

استعدادیابی هدف اصلی برگزاری المپیاد ورزشی مدارس در سرعین است - خبر

 

 

استعدادیابی هدف اصلی برگزاری المپیاد ورزشی مدارس در سرعین است

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین گفت: المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای با هدف شناسایی ورزشکاران مستعد در شهرستان سرعین برگزار می‌شود.

استعدادیابی هدف اصلی برگزاری المپیاد ورزشی مدارس در سرعین است

اکبر عبدلی اظهار کرد: استعدادیابی در ورزش مدارس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با نگاه مثبت و ویژه نسبت به شناسایی استعدادهای ورزشی در درون مدارس می‌توان قهرمانان مختلف ملی را از استان اردبیل به ورزش کشور معرفی کرد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری المپیادهای ورزشی توضیح داد: استعدادیابی مهمترین هدف برگزاری چنین رویدادهای ورزشی بوده و مربیان و کارشناسان رشته‌های ورزشی با توجه ویژه به استعدادهای ورزشکاران در چنین مسابقاتی به شکوفایی استعداد آنان کمک خواهند کرد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین تصریح کرد: با کشف استعدادهای ورزشی ورزشکاران منتخب با هماهنگی هیأت‌های ورزشی به باشگاه‌ها و مربیان مورد تأیید معرفی خواهند شد تا فعالیت‌های تمرینی خود را دنبال کنند.

عبدلی توضیح داد: آشنایی دانش آموزان با محیط‌های ورزشی و افزایش آمادگی آنان و بالا بردن احساس مشارکت نوجوانان و جوانان برای حضور در برنامه‌های فرهنگی و ورزشی ازدیگر اهداف برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی از برگزاری این المپیاد به عنوان چهارمین مسابقات ورزشی درون مدرسه‌ای یاد کرد و گفت: این المپیاد با مساعدت آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان شهرستان سرعین و حمایت هیأت‌های ورزشی برگزار شده و با برگزاری منظم و منسجم این رقابت‌ها امیدوار به شناسایی استعدادهای مناسب ورزشی هستیم.