سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

استخر اختصاصی برای شناگران اردبیلی وجود ندارد - خبر

 

 

استخر اختصاصی برای شناگران اردبیلی وجود ندارد

رئیس هیأت شنای استان اردبیل گفت: نبود استخر اختصاصی برای شناگران اردبیلی از جمله مهمترین کمبودهای زیرساختی بوده که مانع از تحقق مناسب برنامه‌های تمرینی و ورزشی می‌شود.

استخر اختصاصی برای شناگران اردبیلی وجود ندارد
یعقوب کشاورز گفت: با میزبانی اردبیل از مسابقات شنای قهرمانی کشور در رده سنی زیر 14 سال فرصت مناسبی برای توجه بیشتر به سنین پایه و معرفی قابلیت‌های ورزشی استان در رشته شنا فراهم خواهد شد.
 
وی با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات با عنوان جام " روز اردبیل " برگزار خواهد شد، افزود: با ثبت شدن این مسابقات در تقویم رسمی فدراسیون شنا مسابقات مذکور در صورت فراهم شدن شرایط همه ساله به میزبانی اردبیل برگزار می‌شود.
 
رئیس هیأت شنای استان اردبیل یادآور شد: ارتقای کیفیت شناگران اردبیلی، معرفی قابلیت‌های گردشگری و ورزشی استان اردبیل به تیم‌های حاضر، بهبود زیرساخت‌های ورزشی و شناساندن هر چه بیشتر رشته شنا در عرصه قهرمانی در کنار توجه بیشتر به ورزش در سنین پایه از جمله اهداف میزبانی از رویدادهای مهم ورزشی در استان اردبیل بوده که توسط این هیأت با جدیت پیگیری می‌شود.
 
کشاورز ادامه داد: برای کسب موفقیت در رشته‌های ورزشی، توجه به سنین پایه بسیار حائز اهمیت بوده و تقویت شنا در سنین پایه و کمک به همگانی کردن شنا در اردبیل از سیاست‌گذاری‌های مهم این مجموعه بوده و تحقق هدف مذکور نیازمند هم‌افزایی و تعامل هر چه بیشتر مربیان، پیشکسوتان و ورزشکاران تمامی شهرستان‌ها خواهد بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی با اشاره به قول مساعد مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص رفع مشکل استخر اختصاصی در اردبیل، بیان کرد: نبود استخر اختصاصی برای شناگران اردبیلی از جمله مهمترین کمبودهای زیرساختی بوده که مانع از تحقق مناسب برنامه‌های تمرینی و ورزشی می‌شد.