رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

استان اردبیل میزبان رویداد کشوری ورزشی دانش‌آموزان کشور می‌شود - خبر

 

 

استان اردبیل میزبان رویداد کشوری ورزشی دانش‌آموزان کشور می‌شود

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: استان اردبیل میزبان مسابقات ورزشی دانش‌آموزان سراسر کشور در رشته‌های والیبال و فوتسال می‌شود.

استان اردبیل میزبان رویداد کشوری ورزشی دانش‌آموزان کشور می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، منصور صاحب در نشست خبری با خبرنگاران از میزبانی اردبیل برای مسابقات مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور خبر داد و اظهار داشت: از اوایل مرداد ماه استان اردبیل میزبان مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور در رشته‌های فوتسال و والیبال می‌شود.
 
وی با اشاره دلیل میزبانی استان اردبیل فقط در 2 رشته ورزشی مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور افزود: به دلیل عدم تامین منابع مالی در این دوره تنها توانستیم دو رشته والیبال و فوتسال را در اردبیل میزبانی کنیم.
 
صاحب با بیان اینکه دانش آموزان از تمامی استان‌های کشور در استان اردبیل حضور پیدا می‌کنند، تصریح کرد: در مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور از 31 استان در رشته‌ فوتسال 372 ورزشکار و در رشته والیبال نیز 434 نفر حضور پیدا خواهند کرد و در پنج روز با هم رقابت می‌کنند.
 
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار کرد: در مجموع میزبان یک هزار و 42 نفر از دانش‌آموزان، مربیان، داوران و عوامل اجرایی در جریان این مسابقات در اردبیل خواهیم بود که امیدواریم همچون دوره‌های گذشته میزبان شایسته ای برای این ورزشکاران در اردبیل باشیم.