جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

استان اردبیل در امر برگزاری انتخابات رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است - خبر

 

 

استان اردبیل در امر برگزاری انتخابات رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است

استان اردبیل در امر برگزاری انتخابات رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

استان اردبیل در امر برگزاری انتخابات رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مراسم تودیع ومعارفه معاون فرماندا وبخشدار مرکزی نیر با حضور معاون سیاسی وامنیتی استاندار، مدیرکل سیاسی وانتخاباتی استاندارو اعضای شورای اداری شهرستان نیر درمحل فرمانداری برگزارشد.

دراین مراسم خانم ماریا موسوی مدیرکل سیاسی وانتخابات استانداری اردبیل از کسب رتبه دوم استان در برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: استان اردبیل در امر برگزاری انتخابات رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

موسوی درادامه از اجرای 151پروژه در طول دولت تدبیر وامید درشهرستان خبر دادوگفت: در طول 3 ونیم سال گذشته در زمان دولت تدبیر وامید151پروژه با اعتباری بالغ بر 471میلیارد تومان در شهرستان نیرمورد افتتاح قرار گرفته است.

درادامه نصیری معاون سیاسی وامنیتی استاندار اردبیل هم با گرامیداشت دهه مبارک فجر اتحاد و همبستگی در این ایام را متذکر شد وگفت: اکنون جامعه نیاز به اتحاد و یکپارچگی در برابر توطئه های دشمنان انقلاب را دارد و با توجه به اینکه به انتخابات هم نزدیک میشویم احزاب و گروهها باید از توهین و تخریب یکدیگر دوری کرده و با وحدت و همدلی شاهد برگزاری یک انتخابات آرام در کشور باشیم .

درادامه احمدی فرماندارنیر به اهمیت سیاست های اقتصاد مقاومتی اشاره کردوگفت: دراین راستا در تلاش هستیم واحدهای تولیدی راکد ونیمه راکد را فعال کنیم تا هم درراستای اقتصاد مقاومتی گامی موثر برداشته و باعث ایجاد اشتغال ورونق اقتصادی در شهرستان شویم.

احمدی درادامه به تعداد روستاهایی که از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند اشاره کردوگفت: از سال 92 تاکنون به 39روستای شهرستان نیر گازرسانی شده است که با این حساب اکنون 76روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی درادامه از احداث سه مجتمع آبرسانی شهید محمدزاده ، شهید کسایی و دورسونخواجه نیز خبر دادو گفت: با تکمیل این سه مجتمع درصد بیشتری از روستاهای شهرستان از نعمت آب شرب سالم بهره مند خواهندشد.درپایان این مراسم آقای مهدی بخشی بعنوان معاون فرماندار نیر و یاور گنجی بعنوان بخشدار مرکزی نیر منصوب شدند .