سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

استان اردبیل جز استانهای امن کشور است - خبر

 

 

استان اردبیل جز استانهای امن کشور است

رئیس دادگستری کل استان اردبیل گفت: استان اردبیل جز استانهای بسیار امن کشور است و در این نقطه از کشور عرصه برای اراذل و اوباش، مخللان نظم جامعه و مفسدان اداری و اقتصادی تنگتر است.

استان اردبیل جز استانهای امن کشور است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما عتباتی در سخنرانی پیش خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه که مفاسد اقتصادی، ناهنجاری اجتماعی و اخلال امنیت جامعه جز خطوط قرمز دستگاه قضا در استان است، از کشف تمامی جرایم جنایی استان در چند سال اخیر خبر داد و افزود: مجموعه دادگستری استان همپا با دیگر ارگانهای امنیتی و نظامی همچون نیروی انتظامی، سپاه، بسیج و ارتش و بکارگیری خبره ترین قضات و کارآگاهان در جهت تامین امنیت و آرامش مردم کوشیده و موفق عمل کرده است.
وی همچنین از تسهیل امور و رفع موانع اشتغال و تلاش در جهت رونق تولید توسط دستگاه قضا سخن گفته افزود: طی دو سال گذشته دهها مورد از مشکلات سرمایه گذاری و مسائل کشاورزی، صنعتی و اقتصادی و گردشکری در استان حل و فصل گردیده و سبب افزایش فرصتهای شغلی و آبادانی استان شده است.
رئیس دادگستری کل استان میزان پرونده های ورودی به مراکز قضایی استان را سالیانه 420 هزار مورد عنوان کرد و گفت: دادگستری استان اردبیل در مجموع با 200 قاضی و 800 کارمند روزانه بیش از 10 هزار مراجعه کننده دارد.