جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

استان اردبیل باید به قطب اسکیت کشور تبدیل شود - خبر

 

 

استان اردبیل باید به قطب اسکیت کشور تبدیل شود

رئیس فدارسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران گفت: استان اردبیل باید در حوزه اسکیت برنامه اساسی داشته باشد و بتواند به قطب اسکیت کشور تبدیل شود.

استان اردبیل باید به قطب اسکیت کشور تبدیل شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بهمن محمدرضایی رئیس فدارسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران گفت: اختصاص اعتبارات ویژه برای راه‌اندازی پیست اسکیت اولویت اساسی است و تلاش مسئولان اجرایی و مدیران مربوطه در این زمینه شایسته قدردانی است.

وی اظهار داشت: استعدادیابی رشته ورزشی اسکیت دختران و پسران 12 تا 15 سال در بندرعباس برگزار می‌شود و برنامه‌ریزی لازم در این زمینه انجام یافته است.

رئیس فدارسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران با اشاره به این که این استعدادیابی فرصتی بسیارمهم است، بیان کرد: این استعدادیابی فرصت مناسبی برای شناسایی استعدادهای ورزش اسکیت در کشور است.

محمدرضایی گفت: نیاز است در هر استان و کشور یک پیست اسکی استاندارد داشته باشیم که انتظار می‌رود در این زمینه اداره کل ورزش و جوانان استان و مسئولان مربوطه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی بیان کرد: از اداره کل ورزش و جوانان استان و مسئولان انتظار داریم پیست اسکی استاندارد و ویژه راه‌اندازی کنند تا دغدغه و مشکلی در این زمینه پیش نیاید.

وی با اشاره به این که المپیاد رشته‌های مختلف ورزشی قرار است سه ماه آینده برگزار شود ، گفت: در این المپیاد نیز رشته ورزش اسکیت مبنای کار قرار گرفته است.