جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

استاندار اردبیل: روابط عمومی‌ها خدمات دولت را اطلاع‌رسانی کنند - خبر

 

 

استاندار اردبیل: روابط عمومی‌ها خدمات دولت را اطلاع‌رسانی کنند

استاندار اردبیل گفت: روابط عمومی‌ها لازم است برای ایجاد امید در جامعه و اطلاع‌رسانی بهتر خدمات دولت تلاش کنند.

استاندار اردبیل: روابط عمومی‌ها خدمات دولت را اطلاع‌رسانی کنند

اکبر بهنامجو افزود: امسال علی‌رغم مسایل و مشکلات موجود کشور به خاطر تشدید تحریم‌ها و شیوع ویروس کرونا، پروژه‌های خوبی در سراسر استان در حال انجام است که تبیین و اطلاع‌رسانی آنها می تواند امیدآفرین برای مردم بویژه جوانان باشد.

وی شورای روابط عمومی‌های استان را تشکل منسجم و موثر عنوان و تصریح کرد: این تشکل در راستای یک هدف مشخص فعالیت‌های خوبی انجام می‌دهد و ضرورت دارد این مسیر با تامین امنیت فعالان این عرصه و حفظ جایگاه آنان ادامه یابد.

استاندار اردبیل با بیان اینکه امسال با شیوع بیماری کرونا نقش روابط عمومی در آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی دوچندان شده است گفت: پیشگیری از شیوع این ویروس باید در اولویت برنامه‌های روابط‌عمومی‌ها قرار گیرد و اولویت‌ها در راستای فرهنگ‌سازی فاصله اجتماعی برنامه‌ریزی شود.

بهنامجو  از فعالیت ۴۴ هزار نفر کارمند در دستگاه‌های اجرایی استان به جز نیروهای نظامی و انتظامی خبر داد و اضافه کرد: نهادینه کردن فرهنگ مقابله با شیوع کرونا خیلی اهمیت دارد و باید با مشارکت روابط‌عمومی‌ها به صورت هنرمندانه انجام گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با داشتن ظرفیت‌های خوب در دستگاه‌های اجرایی استان به ویژه روابط‌عمومی‌ها نباید مشکلی در بعد آموزش مقابله با کرونا داسته باشیم و همین‌که ادارات خود فاصله اجتماعی را رعایت کنند می‌تواند بهترین آموزش برای کارکنان، خانواده‌های آنان و مردم باشد.