سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

استاندار اردبیل: جهش تولید را در اردبیل محقق می‌کنیم - خبر

 

 

استاندار اردبیل: جهش تولید را در اردبیل محقق می‌کنیم

استاندار اردبیل گفت: از همان موقع که مقام معظم رهبری شعار سال را با نام جهش تولید اعلام کردند، اقدامات و برنامه‌های تحقق شعار سال در استان نیز آغاز شده است.

استاندار اردبیل: جهش تولید را در اردبیل محقق می‌کنیم

اکبر بهنامجو اظهارداشت: ابلاغیه به معاونت‌ها و تشکیل کارگروه‌ها در اردبیل ارسال و برنامه مدونی تدوین شده و اقدامات تحقق برنامه شعار سال در اردبیل عملیاتی می‌شود.

وی افزود: ما تحقق شعار سال را شروع کرده‌ایم و از راهکارهای اساسی برای تحقق شعار مقام معظم رهبری مبنی بر جهش تولید فراهم کردن زیرساخت‌های اساسی از جمله فرهنگی، اقتصادی می باشد که با برنامه‌ریزی در استان اردبیل انجام شده است

به گفته وی ، مدیران دستگاه‌های اجرایی استان نیز باید برنامه‌ریزی عملیاتی برای تحقق شعار سال انجام دهند تا بتوانیم امسال در جهش تولید در استان اقدامات عملی را برای مردم بیان کنیم و تمام تلاش‌ها در این حوزه صورت خواهد گرفت.

استاندار اردبیل بیان‌کرد: در بخش‌های کشاورزی، اقتصادی، عمرانی، گردشگری جهش باید انجام گیرد و زیرساخت‌های لازم برای این امر شروع شده تا بتوانیم در این حوزه اقدامات اساسی انجام دهیم.

بهنامجو ادامه‌داد: در ساماندهی استان اردبیل اقدامات و جهش خوبی از سال گذشته شروع شده در حالی‌که تاکنون ۱۴۰ کیلومتر جاده چهار خطه داشتیم سال گذشته ۵۰ کیلومتر به این جاده‌ها اضافه شده و هر سال برنامه داریم ۵۰ تا ۶۰ کیلومتر جاده اضافه کنیم.

وی افزود: ساماندهی جاده‌ها از اولویت اساسی بوده و در این زمینه اقدامات اساسی در استان شروع شده  و ادامه خواهد داشت.

بهنامجو با بیان اینکه اعتبارات خوبی به راه‌آهن اردبیل اختصاص یافته، گفت: امسال ۷۰۰ میلیارد تومان به راه‌آهن اردبیل اختصاص یافته و ریل‌گذاری آن  نیز آغاز شده و مصمم هستیم  این پروژه را تا پایان سال به بهره‌برداری برسانیم.