سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

استاندار اردبیل: تمام مراکز تفریحی و گردشگری استان تعطیل است - خبر

 

 

استاندار اردبیل: تمام مراکز تفریحی و گردشگری استان تعطیل است

استاندار اردبیل گفت: تمام ورودی‌های مراکز طبیعی، گردشگری، تفریحی، توریستی این استان تا ۱۵‌ فروردین بویژه روز طبیعت بسته شده و از مردم می‌خواهیم که در این روز نیز همانند روزهای دیگر برای مقابله با شیوع وروس کرونا در خانه بمانند.

استاندار اردبیل: تمام مراکز تفریحی و گردشگری استان تعطیل است

اکبر بهنامجو اظهار داشت: بی‌شک اگر مردم در سیزده فروردین به بیرون و طبیعت بروند شاهد افزایش و شیوع دوباره این بیماری می‌شویم که کنترل آن بسیار سخت خواهد بود و از مردم می‌خواهیم به این امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

او افزود: گروه پزشکی،‌ درمانی و پرستاران شبانه‌روزی به دور از خانه و خانواده‌، تلاش کرده و سلامتی خود را به خطر انداخته‌اند و این همت و جهاد قابل وصف نیست و ما قدردان زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی این عزیزان هستیم.

بهنامجو گفت: زمانی پزشکان و پرستاران خوشحال می‌شوند که مردم با ماندن در خانه خود از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنند و از طرفی حتما باید تلاش و زحمات این عزیزان را نادیده نگرفته و در خانه بمانیم.

استاندار اردبیل افزود: گروه درمانی رضایت خوبی از مردم دارند و انتظار دارند اقشار مختلف مردم در خانه بمانند تا شاهد پذیرش بیماران کرونایی در اردبیل نباشیم.

وی از همکاری دستگاه قضایی، سپاه، بسیج و دستگاه‌های متولی و نیز همراهی و تعامل بازاریان و اصناف در بستن مراکز خود قدردانی کرد و گفت: این اصناف با رضایت مراکز فروش خود را برای سلامتی مردم بستند که این اقدام ارزنده و بسیار حائز اهمیت است.

او اظهارداشت: تسهیلات و خدمات به اصناف و بازاریان ارائه خواهد شد تا ضرر و زیانی که به دلیل بسته شدن مراکز خود متحمل شدند، برطرف شود.

وی تشریح‌کرد: بر اساس مصوبه بانک مرکزی نیز زمان ارائه تسهیلات تمدید شده و تمام تلاش ما نیز این است که بتوانیم از بازاریان و اصناف حمایت لازم را انجام دهیم.