رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

استانداردسازی نمازخانه‌های بین راهی اردبیل - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استانداردسازی نمازخانه‌های بین راهی اردبیل

استانداردسازی نمازخانه‌های بین راهی اردبیل


مدیر ستاد اقامه نماز اردبیل گفت: با توجه به این‌که نمازخانه‌های بین راهی اردبیل از وضعیت مطلوبی برخوردار نیستند بنابراین نیاز است که این نمازخانه‌ها از این پس ساماندهی و استانداردسازی شوند.

استانداردسازی نمازخانه‌های بین راهی اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، الله شکرعبدی در جلسه بررسی وضعیت نمازخانه‌های بین‌ راهی در اردبیل اظهار داشت: با توجه به این‌ که نمازخانه‌های بین راهی اردبیل از وضعیت مطلوبی برخوردار نیستند بنابراین نیاز است که این نمازخانه‌ها با همکاری و نظارت مسئولان مربوطه از این پس ساماندهی و استانداردسازی شوند.

وی افزود: با توجه به اهمیت نماز و نقش آن در زندگی انتظار می‌رود که مراکز گردشگری وضعیت نمازخانه‌هایشان را بهبود بخشند و شرایط مطلوبی را برای مسافران و رانندگان بین راهی فراهم سازند، چرا که ارائه خدمات از جمله نمازخانه از مهمترین وظایف مراکز گردشگری و تفریحی است که باید مورد توجه واقع شود.

مدیر ستاد اقامه نماز اردبیل گفت: متاسفانه با وجود تاکیدات بسیاری که مبنی بر ساماندهی نمازخانه‌های بین‌ راهی داده شده است ولی هیچ عملی در مقابل مشاهده نشده است که از این پس نظارت و بررسی بر ارتقای سطح استانداردسازی مدارس افزایش می‌یابد تا هر چه زودتر شاهد بهبود وضعیت نمازخانه‌های بین راهی باشیم.

عبدی بیان کرد: با این‌که درآمد قابل توجهی از طریق مراکز گردشگری و تفریحی به دست می‌آید ولی متاسفانه اهمیت دادن به ساماندهی نمازخانه‌ها مورد بی‌توجهی واقع شده و مشکلاتی را به وجود آورده است که امیدواریم با بازرسی‌های انجام شده از این پس مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف سازیم.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات مالی تنها وظیفه‌ای نیست که به مسافران و گردشگران ارائه می‌شود، بلکه نیاز است با ارائه خدمات معنوی وضعیت جامعه را سامان بخشیده و شاهد وضعیت مطلوب و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه باشیم که در این راستا همکاری و مشارکت مسئولان ما را در رسیدن به اهدافمان رهنمون خواهد شد.