سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور شد - خبر

 

 

اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور شد

سید محمد شروین اسبقیان با کسب ۲۲ رای در مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و معلولین کشور به مدت چهار سکان‌دار این فدراسیون شد.

اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین کشور شد
صبح امروز مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور اعضای مجمع در آکادمی ملی المپیک به ریاست مهدی علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد که در پایان سید محمد شروین اسبقیان با کسب ۲۲ رای ریاست این فدراسیون را عهده‌دار شد.
 
برای ریاست فدراسیون جانبازان و معلولین، سید محمد شروین اسبقیان، غفور کارگری، امیر ماندگار فرد، کرم الله علیمرادی، مجید قدمی و بهمن نیکخو نامزد بودند و با یکدیگر رقابت می‌کردند که در نهایت با انصراف برخی از کاندیداها، انتخابات بین اسبقیان و علیمرادی برگزار شد. 
 
با اتمام روند اخذ رای و شمارش آرا، سید محمد شروین اسبقیان با ۲۲ رای از 35 رای ماخوذه به عنوان رئیس جدید فدراسیون جانبازان و معلولین در 4 سال آینده انتخاب شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سید محمد شروین اسبقیان که متولد اردبیل است هم‌اکنون مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها وزارت ورزش و جوانان را سکان‌دار است و سابقه ریاست سازمان تربیت بدنی وقت استان اردبیل را نیز در کارنامه خود دارد.