جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

از ورزشکاران دارای مدال استان اردبیل حمایت می‌شود - خبر

 

 

از ورزشکاران دارای مدال استان اردبیل حمایت می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: از ورزشکاران استان که موفق به کسب مدال شده‌اند، حمایت خواهد شد تا دوباره افتخارآفرینی خود را تکرار کنند.

از ورزشکاران دارای مدال استان اردبیل حمایت می‌شود
سجاد انوشیروانی ظهر امروز در دیدار با قهرمانان ووشو اردبیل اظهار کرد: از ورزشکاران استان اردبیل که در طی سالیان گذشته از جمله سال ۹۸ موفق به کسب مدال شده‌اند، حمایت خواهد شد تا دوباره افتخارآفرینی خود را تکرار کنند.
 
وی افزود: اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل امسال در راستای رفع مشکلات و موانع هیأت‌های ورزشی گام‌های موثری برخواهد داشت.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل ادامه داد: مجمع انتخاباتی هیأت ووشو استان اردبیل به‌زودی برگزار و رئیس هیأت مشخص خواهد شد تا این هیأت بتواند با برنامه‌ریزی دقیق اهداف خود را پیگیری کند.
 
انوشیروانی بیان کرد: رشته ووشو در استان اردبیل دارای پتانسیل و ظرفیت بالایی است و در حال حاضر ۴۲ باشگاه ووشو در استان وجود دارد ولی هیأت ووشو تنها در یک شهرستان استان فعال است که باید این تعداد تا پایان سال افزایش یابد تا شاهد کشف استعدادهای نهفته رشته ووشو از تمامی شهرستان‌های استان باشیم.
 
وی به داوران اردبیلی رشته ووشو اشاره کرد و گفت: در داوری رشته ووشو هم ۷ داور در سطح کشور و یک داور در سطح بین‌المللی قضاوت می‌کنند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: به علت شیوع ویروس کرونا تمامی سالن‌های سرپوشیده ورزشی تا پایان اردیبهشت‌ماه بسته خواهد ماند که در پایان این ماه ستاد کرونا تصمیمات جدیدی را در این زمینه اتخاذ خواهد کرد.