رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۸

از فعالان صنعت چاپ استان اردبیل تجلیل می شود - خبر

 

 

از فعالان صنعت چاپ استان اردبیل تجلیل می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری جشنواره صنعت چاپ در اردبیل خبر داد و گفت: در این جشنواره از تلاشگران در حوزه چاپ استان تجلیل می شود.

از فعالان صنعت چاپ استان اردبیل تجلیل می شود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اعلام اینکه هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ در یازدهمین روز از شهریور و همزمان با دهه ولایت و امامت در شهر اردبیل برگزار می شود، گفت: در این جشنواره از تلاشگران در حوزه چاپ استان تجلیل می شود.

وی با اشاره به نقش صنعت چاپ در توسعه استان اردبیل، تکریم و تجلیل تلاش ها و خدمات ارزنده اصحاب چاپ را مهم و ضروری دانست و با اعلام اینکه صنعت چاپ در تولید، عرضه و صادرات می تواند تاثیرگذار باشد، اظهار داشت: در این جشنواره که با حضور مسئولان استانی و با مشارکت اتحادیه چاپخانه داران استان برگزار می شود، از پیشکسوتان و چاپخانه داران نمونه، فعالان حوزه چاپ در بخش های لیتوگرافی، صحافی و طراحی، متخصصین، کارشناسان و کارگران نمونه و نوآور در حوزه چاپ تجلیل خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: تجلیل از صادرکنندگان محصولات چاپی، تقدیر از تولیدکنندگان قطعات و تجهیزات ماشین آلات چاپ، انتخاب و معرفی تولید کننده نمونه محصولات چاپی و نیز تقدیر از فعالان آموزش و پژوهش های علمی و مولفان مقالات و کتاب های مرتبط با چاپ از دیگر بخش های این جشنواره خواهد بود.