رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

آزادی 56 زندانی جرائم غیر عمد در اردبیل - خبر

 

 

آزادی 56 زندانی جرائم غیر عمد در اردبیل

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: امروز همزمان با هفته قوه قضائیه 56 زندانی جرائم غیر عمد به همت خیرین، مردم و ستاد دیه استان در اردبیل آزاد شدند.

آزادی 56 زندانی جرائم غیر عمد در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، یوسف خدادادی که در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در زندان اردبیل سخن می گفت اظهار داشت: مبلغ محکومیت 56 زندانی آزاد شده جرائم غیرعمد 11 میلیارد تومان بود که از این مبلغ 6 میلیارد تومان توسط شاکیان گذشت شد و مابقی نیز توسط ستاد دیه، خیرین و مردم پرداخت شد.

وی با اشاره به اینکه در 3 ماهه نخست امسال زمینه آزادی 41 زندانی جرائم غیرعمد فراهم شده است خاطر نشان کرد: مبلغ محکومیت این زندانیان 7 میلیارد تومان بود که 3 میلیارد تومان آن توسط شاکیان گذشت شد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: سال گذشته نیز 437 زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل آزاد شدند که مبلغ محکومیت این زندانیان 30 میلیارد تومان بود.

خدادادی افزود: در حال حاضر 770 زندانی جرائم غیرعمد در زندان های استان اردبیل وجود دارد و امسال یک میلیارد و 150 میلیون تومان در جشن گلریزان جمع آوری شده که پیش بینی می شود بسیاری از این زندانیان جرائم غیر عمد در اردبیل آزاد شوند.

a