سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

آزادی ۵ زندانی جرایم غیرعمد مالی در پارس‌آباد - خبر

 

 

آزادی ۵ زندانی جرایم غیرعمد مالی در پارس‌آباد

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان پارس‌آباد گفت: در قالب مرحله سوم نهضت کمک مومنانه، ۵ زندانی جرایم غیرعمد مالی در پارس‌آباد از زندان آزاد شدند.

آزادی ۵ زندانی جرایم غیرعمد مالی در پارس‌آباد

حسن نوری  اظهار کرد: در قالب مرحله سوم نهضت کمک مومنانه و با مشارکت خیرین، ۵ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد مالی در پارس‌آباد از زندان آزاد شدند.

وی افزود: این زندانیان به دلیل عدم توانایی در پرداخت جریمه مالی خود در زندان بودند که در اقدام خداپسندانه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس‌آباد و با جلب مشارکت خیرین، از زندان آزاد شدند.

ارایه خدمات تخصصی در کمک مومنانه

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان پارس‌آباد با اشاره به ارایه خدمات تخصصی نهضت کمک مومنانه در طول هفته بسیج، تصریح کرد: اکیپ‌های دامپزشکی با مشارکت بسیج سازندگی و اداره دامپزشکی برای ارایه خدمات تخصصی رایگان و واکسیناسیون دام و طیور در روستاهای محروم شهرستان حضور یافته‌اند.

نوری ادامه داد: همچنین توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان توسط بسیجیان، از جمله برنامه‌های نهضت کمک‌های مومنانه بسیج در شهرستان پارس‌آباد بود.

اهدای خون بسیجیان به بیماران نیازمند

وی بیان کرد: بسیجیان و گروه‌های جهادی شهرستان پارس‌آباد در طول هفته مبارک بسیج در اقدامی خداپسندانه با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان، از خون خود به بیماران نیازمند اهدا کردند.

فرمانده ناحیه سپاه شهرستان پارس‌آباد با اشاره به تداوم نهضت کمک مومنانه، گفت: مردم نوع‌دوست و خیر شهرستان می‌توانند برای کمک به خانواده‌های نیازمند با مشارکت‌های مومنانه خود در نهضت کمک مومنانه بسیج سهیم شوند.