جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

ارسال 28 میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کرمانشاه - خبر

 

 

ارسال 28 میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کرمانشاه

فرماندار اردبیل گفت: بیش از ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کرمانشاه از جانب مردم شهرستان اردبیل جمع‌آوری و ارسال شده است.

ارسال 28 میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کرمانشاه
جواد زنجانی اظهار کرد: بیش از ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کرمانشاه از جانب مردم شهرستان اردبیل جمع‌آوری شده و در اختیار مردم زلزله زده کرمانشاه قرار گرفته است.
 
وی گفت: ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از این کمک‌ها در قالب کمک‌های غیرنقدی اعم از لباس و وسایل مورد نیاز در فصل سرما بوده است و حدود ۲۰۰ میلیون تومان نیز در قالب کمک‌های نقدی به حساب‌هایی که توسط سازمان هلال احمر شهرستان اعلام شده بود مساعدت شده است.
 
فرماندار اردبیل با اشاره به اینکه کمک‌رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه از اولین ساعات وقوع زلزله توسط مردم غیور شهرستان اردبیل آغاز شده بود ادامه داد: کمک‌های نقدی از طریق شماره حساب‌های اعلام شده و کمک‌های غیرنقدی  نیز در طول ۱۰ روز اول از طریق چادرهای هلال احمر مستقر در نقاط مختلف شهر اردبیل جمع‌آوری شده بود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های غیر نقدی دیگر امکان پذیر نیست افزود: مردم غیرتمند شهرستان اردبیل می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های اعلام شده توسط نهادهای دولتی و هلال احمر به دست افراد نیازمند در غرب کشور برسانند.