رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۱ مرداد ۱۳۹۸

ارسال ۲ هزار تخته موکت از اردبیل به حادثه دیدگان سیل استان گلستان - خبر

 

 

ارسال ۲ هزار تخته موکت از اردبیل به حادثه دیدگان سیل استان گلستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: در سومین مرحله ارسال کمک‌های جمعیت هلال احمر استان اردبیل به سیل زدگان استان گلستان تعداد ۲ هزار تخته موکت ارسال شد.

ارسال ۲ هزار تخته موکت از اردبیل به حادثه دیدگان سیل استان گلستان
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رامین معبودی افزود: ۷۰۰ پکیج غذایی در دومین روز فروردین و ۸۰۰ پکیج در سومین روز فروردین به مناطق درگیر حادثه سیل اعزام شده بود و در چهارمین روز فروردین تعداد ۲ هزار تخته موکت نیز به استان گلستان ارسال شد.
 
وی افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده در استان گلستان جمعیت هلال احمر استان اردبیل سومین محموله خود را در قالب ۲۰۰۰ تخته موکت با دو خودروی کامیون و ۴ نفر نیروی عملیاتی به محل حادثه ارسال کرد.
 
معبودی با بیان اینکه بنابه درخواست معاونت امداد و نجات کشور، جمعیت هلال احمر استان اردبیل اقدام به کمک رسانی به حادثه دیدگان گلستان کرده، ادامه داد: خیرین و هموطنان می‌توانند جهت اهدا کمک‌های نقدی خود برای جبران خسارات سیل زدگان شمال کشور از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد تمامی بانک‌های کشور به نام جمعیت هلال احمر، واریز از طریق شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۶۴۶۰۶ بنام جمعیت هلال احمر یا به وسیله *۷۸۰*۱۱۲# از طریق گوشی تلفن همراه اقدام کنند.
 
گفتنی است حساب رسمی مشارکت‌های مردمی جمعیت هلال احمر تحت نظارت کلیه دستگاه‌های ذیربط قرار دارد و هرگونه جلب مشارکت از این طریق تا اطلاع ثانوی در اختیار سیل زدگان شمال کشور قرار خواهد گرفت و گزارش آن نیز در اسرع وقت به اطلاع افکار عمومی می‌رسد.