جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

ارسال کمک‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی به مناطق سیل‌زده کشور - خبر

 

 

ارسال کمک‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی به مناطق سیل‌زده کشور

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل از ارسال کمک‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی به مناطق سیل زده کشور خبر داد و گفت: ارسال ماشین‌آلات سنگین و مایحتاج مردم در مناطق سیل زده از جمله موارد ارسالی به این مناطق از استان اردبیل است.

ارسال کمک‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی به مناطق سیل‌زده کشور
فرهاد عبدالعلی پور عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ادامه کمک‌های مردمی و دستگاه‌های اجرایی استان به مناطق سیل‌زده اظهار کرد: امروز ۱۰ دستگاه کمپرسی و ۲ دستگاه لودر توسط بنیاد مسکن استان اردبیل جهت کمک به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
 
وی افزود: یک دستگاه تریلی کمرشکن توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، ۱۴ هزار لیتر آب شرب بسته‌بندی شده پاکتی و ۱۳۰۰ کیلوگرم پرکلرین برای ضد عفونی آب شرب توسط آب وفاضلاب شهری، نزدیک به ۹۰۰ تخته موکت توسط جمعیت هلال احمر و همچنین مواد غذایی، لوازم بهداشتی، البسه، شیرخشک، وسایل توانبخشی و... به ارزش تقریبی ۵۰ میلیون تومان توسط بهزیستی به همراه ماشین آلات سنگین به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل بیان داشت: تاکنون وسایل مورد نیاز و امدادی به ارزش تقریبی بیش از ۲ میلیارد تومان توسط سپاه پاسداران، هلال احمر و کمیته امداد به مناطق سیل‌زده ارسال شده و این کمک‌ها همچنان ادامه خواهد داشت.