رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

ارسال کمک‌های اتحادیه آهن‌فروشان اردبیل به مناطق سیل‌زده - خبر

 

 

ارسال کمک‌های اتحادیه آهن‌فروشان اردبیل به مناطق سیل‌زده

رییس اتحادیه آهن فروشان و فلزکاران استان اردبیل گفت: اولین محموله ۲۵۰ میلیون ریالی اتحادیه آهن فروشان اردبیل به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

ارسال کمک‌های اتحادیه آهن‌فروشان اردبیل به مناطق سیل‌زده

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان عادل محمد پور، رییس اتحادیه آهن فروشان و فلزکاران استان اردبیل امروز در جریان ارسال اولین محموله کمک‌های اتحادیه آهن فروشان اردبیل به مناطق سیل‌زده کشور اظهار کرد: محموله کمک‌های اتحادیه آهن‌فروشان و فلزکاران اردبیل با همکاری سپاه و بسیج اصناف استان اردبیل به مناطق سیل زده ارسال شد.

وی افزود: سپاه و بسیج از مردم و در خدمت مردم است و طرح سردار غیب‌پرور در خصوص «جهاد همبستگی ملی» نیز مؤید مردمی بودن بسیج است که در عمل و نه در شعار همواره خود را نشان داده است.

رییس اتحادیه آهن‌فروشان و فلزکاران استان اردبیل گفت : همه مردم و بسیج مردمی در کنار یکدیگر و دوشادوش هم برای حمایت و همبستگی یکدیگر و حفظ اتحاد در حمایت از مناطق سیل‌زده با همراهی اصناف و اتحادیه آهن‌فروشان و فلزکاران در حد توان خودمان کمک رسانی خواهیم کرد.

محمدپور بیان داشت: امروز یک کارگر با هدیه دادن 10 هزار تومانی نشان می دهد که اتحاد و همبستگی ملت در چه حد است و ملت در کنار هم یک جهاد همبستگی ملی را در کشور به راه انداخته‌اند.

وی با اشاره به ارسال کمک‌های 250میلیون ریالی اتحادیه آهن‌فروشان اردبیل به مناطق سیل‌زده کشور گفت: به یاری خداوند متعال و با محوریت بسیج و همراهی همه صنوف استان اتحادیه آهن‌فروشان و فلزکاران استان نیز در طرح هر «کاسب یک کالای اساسی» برای سیل‌زدگان مشارکت جدی خواهد کرد.