جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

ارسال محموله کمک‌های مردمی پارس‌آباد به زلزله‌زدگان کرمانشاه - خبر

 

 

ارسال محموله کمک‌های مردمی پارس‌آباد به زلزله‌زدگان کرمانشاه

کمک‌های مردم پارس‌آباد در قالب سه کامیون و به ارزش یک میلیارد ریال به زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال شد.

ارسال محموله کمک‌های مردمی پارس‌آباد به زلزله‌زدگان کرمانشاه

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسن نوری فرمانده سپاه پارس‌آباد در اعزام محموله جمع‌آوری شده از مردم شهرستان پارس‌آباد برای ارسال به مناطق زلزله زده غرب کشور اظهار داشت: در اقدامی خیرخواهانه و خداپسندانه کمک‌های مردم پارس‌آباد در قالب سه کامیون و به ارزش یک میلیارد ریال به زلزله‌زدگان کرمانشاه ارسال شد.

وی افزودهمدلی و وحدت مردم ایران اسلامی در مواقع سخت و دشوار نشان از حس انسان دوستی در وجود آنان است و این موضوع را مردم شریف و نوع دوست ایران همیشه به اثبات رسانده‌اند که در هر شرایطی یاریگر همدیگر هستند و برای کمک به همدیگر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

فرمانده سپاه پارس‌آباد گفت: سپاه شهرستان نیز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی همسو و همگام با مردم حرکت می‌کند تا بتواند از این طریق خدمات‌دهی مطلوبی داشته باشد و برای کمک‌رسانی به اقشار محروم و نیازمند جامعه گام بردارد چرا که این موضوع از اهمیت بسزایی برخوردار است که باید مورد توجه واقع شود.

نوری با بیان این که  اقلام ارسالی شامل مواد خوراکی، آب، کنسروجات، چای، پتو و وسایل گرمایشی است  اظهار کرد: امیدواریم با این اقلام ارسالی بتوانیم بخشی از مایحتاج نیازمندان را برطرف کرده و در راستای خدمات‌رسانی به نیازمندان گام برداریم و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.