سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

ارسال اولین محموله کمکی جامعه ورزشی اردبیل به مناطق زلزله زده غرب کشور - خبر

 

 

ارسال اولین محموله کمکی جامعه ورزشی اردبیل به مناطق زلزله زده غرب کشور

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: امروز نخستین محموله کمکی جامعه ورزشی و ورزشکاران استان اردبیل به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد.

ارسال اولین محموله کمکی جامعه ورزشی اردبیل به مناطق زلزله زده غرب کشور

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در جریان ارسال نخستین محموله اقلام کمکی به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه توسط جامعه ورزشی استان اردبیل اظهار داشت: در مراسم گلریزان جامعه ورزشی که هفته گذشته با حضور تمامی روسای هیئت، معاونان اداره کل ورزش و جوانان و برخی از ورزشکاران رشته‌های مختلف استان اردبیل در سالن شهید آسمانی اردبیل برگزار شده بود قرار بر این شد تا نخستین محموله کمکی جامعه ورزشی استان اعم از پتو، موادغذایی، لباس گرم و ورزشی و لوازم گرمایشی به این مناطق ارسال شود.

وی افزود: امروز شاهد ارسال نخستین محموله کمکی جامعه ورزشی به مردم زلزله‌زله کرمانشاه هستیم که در صورت نیاز از سوی مردم کرمانشاه ما دوباره آماده جمع‌آوری کمکهای نقدی و غیرنقدی جامعه ورزشی استان برای ارسال به مناطق زلزله‌زده به منظور کمک و برداشتن باری از دوش هم‌وطنانمان در این مناطق هستیم.

بهتاج با اشاره به اینکه تعداد 400 تخته پتو، مواد غذایی، لباس گرم و ورزشی و لوازم گرمایشی از اصلی‌ترین اقلام کمکی جامعه ورزشی و ورزشکاران استان اردبیل به مردم زلزله‌زده کرمانشاه است، افزود: امروز این محموله از استان اردبیل به کرمانشاه و به ویژه مناطق زلزله‌زده این استان همچون سرپل‌ذهاب ارسال شد که در همین زمینه ورزشکاران استان نشان دادند که کمک به مردم نیازمند ورزشکار و غیرورزشکار نمی‌شناسد.

وی افزود: استان اردبیل و جامعه ورزشی این استان باری دیگر همگام و هم‌صدا به کمک هموطنان و سرافرازی کشور برخواستند تا دشمن صدای این اتحاد را بشنود و این امر مایه افتخار برای همه ماست.