سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

ارسال اقلام و تجهیزات آموزشی و پرورشی به مدارس استان اردبیل - خبر

 

 

ارسال اقلام و تجهیزات آموزشی و پرورشی به مدارس استان اردبیل

در مراسمی ارسال اقلام و تجهیزات آموزشی و پرورشی به مدارس استان اردبیل با اعتبار یک میلیارد تومان آغاز شد.

ارسال اقلام و تجهیزات آموزشی و پرورشی به مدارس استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در این مراسم با بیان اینکه آموزش و پرورش استان از چند ماه پیش اقدامات خود را در قالب پروژه مهر برای بازگشایی مدارس آغاز کرده است، گفت: مرحله اول این اقلام و تجهیزات امروز توزیع شده و تجهیزات بعدی نیز به بصورت مستمر در اختیار نواحی و مناطق قرار خواهد گرفت.

ناصری افزود: نقل و انتقالات فرهنگیان، سازماندهی نیروهای آموزشی و پرورشی مناطق و نواحی، بهسازی و زیباسازی محیط فضاهای آموزشی و توزیع کتاب های درسی در تمامی مقاطع نیز در شرف اتمام است.

وی همچنین از واریز بیش از یک میلیارد تومان سرانه مدارس تا آغاز مهرماه خبر داد و گفت: 18 آموزشگاه نیز به همت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان در قالب پروژه های مدرسه سازی آماده بهره برداری است، که امیدواریم تا مهرماه به آموزش و پرورش تحویل داده شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل به مانور بازگشایی مدارس در 26 شهریور ماه اشاره کرد و گفت: این مانور بصورت ابتکاری و با حضور همکاران آموزشی و پرورشی و در راستای آمادگی مدارس و نواحی و مناطق انجام خواهد شد.

ناصری گفت: در سال تحصیلی جدید که مقارن شده است با ایام دهه محرم و همچنین هفته دفاع مقدس برنامه های متنوعی در مدارس اجرا خواهد شد.