جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اردبیل یکی از قطب های ووشو در سطح کشور است - خبر

 

 

اردبیل یکی از قطب های ووشو در سطح کشور است

سرمربی تیم ملی ووشو ایران گفت: استان اردبیل یکی از قطب های رشته ورزشی ووشو در کشور است که ورزشکاران زیادی از این استان برای کشورمان مدال های رنگارنگی را کسب کرده اند.

اردبیل یکی از قطب های ووشو در سطح کشور است
حسین اجاقی اظهار کرد: استان اردبیل یکی از قطب های رشته ورزشی ووشو در کشور است که ورزشکاران زیادی از این استان برای کشورمان مدال های رنگارنگی را کسب کرده اند.
 
وی حضور ووشوکاران برتر ایران در رقابت های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بزرگسالان در اردبیل را باعث بالا رفتن سطح مسابقات از نظر کیفی و فنی عنوان کرد.
 
سرمربی تیم ملی ووشو ایران از تلاش عوامل اجرایی و برگزارکنندگان رقابت های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بزرگسالان برای رعایت استاندادهای لازم از سوی استان اردبیل قدردانی کرد.
 
اجاقی بیان کرد: حضور داوران بین المللی و با سابقه این رشته ورزشی در این دوره از رقابت ها باعث شد که از نظر داوری با هیچ گونه مشکلی روبرو نباشیم و بدون حاشیه این دوره از مسابقات به پایان برسد.
 
وی با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات کشوری فرصت مناسبی برای شناسایی افراد مستعد است افزود: نفرات برتر این دوره از مسابقات قهرمانی کشور به اردوی تیم ملی ووشو دعوت خواهند شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی تیم ملی ووشو ایران ادامه داد: فدراسیون ووشو برای برگزاری مسابقات لیگ در رشته ورزشی ووشو برای تمامی رده های سنی آقایان برنامه ریزی هایی را در نیمه دوم سال 97 انجام داده است.