سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

اردبیل میزبان مسابقات ژیمناستیک شمال غرب کشور شد - خبر

 

 

اردبیل میزبان مسابقات ژیمناستیک شمال غرب کشور شد

رئیس هیأت ژیمناستیک استان اردبیل گفت: با توافق حاصل شده با فدراسیون ژیمناستیک کشور، استان اردبیل میزبان مسابقات ژیمناستیک شمال‌غرب کشور خواهد بود.

اردبیل میزبان مسابقات ژیمناستیک شمال غرب کشور شد

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اباذر کریم‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل اظهار کرد: مسابقات قهرمانی نوجوانان و نونهالان ژیمناستیک شمال‌غرب کشور از بیست‌ و دوم دی‌ماه در دو بخش پسران و دختران به میزبانی شهرستان اردبیل برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: این مسابقات در بخش پسران در رده سنی نوجوانان و در بخش دختران در رده سنی نونهالان برگزار می‌شود و تیم‌هایی از استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، زنجان و کردستان با اعزام بهترین نفرات که در مسابقات شهرستان خود موفق به کسب امتیازات لازم شدند، حضور پیدا خواهند کرد.
 
رئیس هیأت ژیمناستیک استان اردبیل تصریح کرد: این مسابقات از 22 لغایت 24 دی‌ماه با حضور مسؤولان فدراسیون ژیمناستیک جمهوری اسلامی و مدیران ورزشی استان در سطح فنی مطلوبی برگزار خواهد شد و از تیم هیأت ژیمناستیک استان اردبیل دو تیم در قالب تیم‌های الف و ب در دو بخش دختران و پسران شرکت می‌کنند.
 
کریم‌نژاد یادآور شد: در این مسابقات سرپرست و دبیر فدراسیون ‌ژیمناستیک کشور نیز حضور خواهد داشت و با حضور رؤسای هیأت‌‌های ژیمناستیک شمال‌غرب کشور، جلسه هماهنگی و نشست مدیریتی برگزار می‌شود و در این جلسات در مورد مسائل آموزشی، برگزاری مسابقات، مسائل برون‌مرزی و ایجاد تفاهم‌‌نامه برای ارتباط و تعامل بیشتر برای رشد ژیمناستیک منطقه، رایزنی و گفت‌و‌گو خواهیم داشت.
 
وی گفت: در سال گذشته اردبیل قهرمان مسابقات ژیمناستیک شمال‌غرب کشور شد و از مدعیان اصلی کسب قهرمانی مجدد در این دوره از مسابقات است و امیدوار به تداوم موفقیت ورزشکاران استان در مسابقات کشوری هستیم زیرا پتانسیل و ظرفیت لازم برای کسب موفقیت‌های بیشتر در ژیمناستیک‌کاران استان وجود دارد.
 
رئیس هیأت ژیمناستیک استان اردبیل افزود: مسابقات ژیمناستیک در بخش دختران از روز پنجشنبه 23 دی‌ماه در خانه ژیمناستیک قدس و رقابت ژیمناستیک‌کاران پسر نیز از روز جمعه 24 دی‌ماه در سالن ژیمناستیک نگین با نام یادواره شهدای ژیمناستیک اردبیل برگزار می‌شود.
 
کریم‌نژاد اظهار کرد: ارتباط مناسبی با رؤسای هیأت‌های ژیمناستیک شمال‌غرب کشور برقرار کردیم و در سه سال اخیر این همکاری در برگزاری مناسب مسابقات و اردوهای مشترک و مسائل آموزشی تداوم داشته است و تعامل برقرار‌شده بایستی برای مطلوب کردن وضعیت و جایگاه ژیمناستیک استان قوی‌تر و پررنگ‌تر از این شود.
 
 وی گفت: در رقابت‌های ژیمناستیک شمال‌غرب کشور پیش‌بینی حضور 50 ورزشکار در بخش پسران و 50 ورزشکار در بخش دختران به عمل آمده است و در پایان این رقابت‌ها از ورزشکاران ژیمناستیک هنری و قهرمان کشور نیز تجلیل و قدردانی خواهد شد.