جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

اردبیل میزبان مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور شد - خبر

 

 

اردبیل میزبان مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت:‌ مسابقات شمشیربازی نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور در روزهای ۶ تا ۱۲ مردادماه در مجموعه ورزشی رضازاده اردبیل برگزار خواهد شد.

اردبیل میزبان مسابقات شمشیربازی قهرمانی کشور شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهرام آقاخانی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در راستای گرامیداشت هفته اردبیل برنامه‌ریزی‌ شده تا برنامه‌های متنوع ورزشی و فرهنگی ویژه این هفته در سطح استان اردبیل برگزار شود که در این زمینه هماهنگی‌های لازم انجام شده است.
 
وی از میزبانی استان اردبیل از مسابقات شنای زیر 14 سیال قهرمانی کشور در اردبیل خبر داد و گفت: این مسابقات از روزهای چهار تا 6 مردادماه در اردبیل برگزار خواهد شد که برای برگزاری این دوره از مسابقات استخر نشاط در نظر گرفته شده است.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: مسابقات شمشیربازی نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور نیز در روزهای 6 تا 12 مردادماه در مجموعه ورزشی رضازاده اردبیل برگزار خواهد شد که تلاش می‌کنیم میزبانی شایسته و مناسبی داشته و زمینه‌ساز توسعه این رشته ورزشی در استان شویم.
 
آقاخانی با اشاره به دیگر برنامه‌های ورزشی در استان اردبیل بیان کرد: برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان‌ها و نیز جشنواره بازی‌های کودکان در مجموعه ورزشی تختی اردبیل از دیگر برنامه‌های ورزشی استان بوده که در گرمیداشت هفته اردبیل برگزار خواهد شد.
 
وی با اشاره به برگزاری برنامه‌‌های فرهنگی گرامیداشت هفته اردبیل افزود:‌ برنامه‌های مختلفی در حوزه جوانان در این هفته تدارک دیده شده که در برخی از این برنامه‌ها تلاش کرده‌ایم تا با همکاری و مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد به بهترین نحو شاهد برگزاری این ویژه برنامه‌ها باشیم.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری اختتامیه جشنواره کشوری تئاتر "عنوان" در اردبیل خبر داد و گفت: جشن میلادیه و مولودخوانی گرامیداشت میلاد امام رضا(ع)، تجهیز خانه سالمندان "آتاباغی" به امکانات ورزشی و برخی برنامه‌های دیگر نیز تدارک دیده شده تا در گرامیداشت هفته اردبیل در سطح استان برگزار شود.