رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

اردبیل میزبان شهید گمنام می‌شود - خبر

 

 

اردبیل میزبان شهید گمنام می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اردبیل میزبان پیکر مطهر شهید گمنام خواهد بود.

اردبیل میزبان شهید گمنام می‌شود
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ پاسدار شکر عبدی بعد از ظهر امروز  در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اردبیل میزبان پیکر مطهر شهید گمنام خواهد بود که در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.
 
وی با اشاره به این که از این که افتخار میزبانی از یک شهید دیگر نیز نصیبمان شده است اشک ذوق بر چشمانمان جاری است بیان کرد: باید یاد و خاطره شهدای والامقام برای همیشه در دل‌ها زنده بماند و در این زمینه تدوین برنامه‌های منسجم برای برگزاری یادواره‌های شهدای والامقام امری لازم و ضروری است.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: در راستای میزبانی اردبیل از شهید گمنام هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های اجرایی انجام یافته است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام یافته این شهید والامقام در پادگان شهید بیگلری مشگین‌شهر به خاک سپرده می‌شود.
 
عبدی تصریح کرد: شهرستان مشگین‌شهر درخواست تشییع و خاکسپاری در مخل پادگان را داده است که با موافقت با این درخواست این شهید روز شنبه از فرودگاه اردبیل وارد اردبیل شده و با استقبال مردم استان به مشگین‌شهر فرستاده می‌شود تا تشییع پیکر پاک این شهید والامقام در مشگین‌شهر آرام بگیرد.