جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

اردبیل میزبان بیش از ۶۰ هزار نفر میهمان فرهنگی بوده است - خبر

 

 

اردبیل میزبان بیش از ۶۰ هزار نفر میهمان فرهنگی بوده است

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: افتخار می‌کنیم که تا یازدهمین روز از بهار میزبان ۶۰ هزار و ۴۱۵ نفر روز از میهمانان نوروزی در استان بوده ایم.

اردبیل میزبان بیش از ۶۰ هزار نفر میهمان فرهنگی بوده است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان مهیار رامزی، رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: افتخاری بالاتر از این نیست که در این چند روز تعطیلات نوروزی خدمتگذار فرهنگیان عزیز از سراسر کشور بودیم.

وی ادامه داد: در این روز‌های بهاری ۲۲ هزارو ۵۳۲ نفر در قالب ۶ هزار و ۲۶۰ خانوار از فرهنگیان عزیز در استان تاریخی اردبیل اسکان یافتند، که امیدواریم خاطرات خوشی در این چند روز برایشان بوجود آمده باشد.

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل تصریح کرد: مسافران نوروزی از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، سمنان، قزوین، زنجان، کرمان، شیراز، کردستان، همدان، گیلان، خراسان، مازندران، زاهدان و البرزبوده اند که همکاران ما به خوبی از این میهمانان استقبال نمودند.

رامزی بیان کرد: در یازدهمین روز از تعطیلات بیشترین پذیرش از استان آذربایجان غربی در پایگاه‌های اسکان شهرستان سرعین می‌باشد.