جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

اردبیل میزبان بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها شد - خبر

 

 

اردبیل میزبان بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها شد

تفاهم نامه میزبانی بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها امروز از سوی علی دارابی؛ معاون امور استان‌های رسانه ملی و اکبر بهنام جو؛ استاندار اردبیل امضا شد.

اردبیل میزبان بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها شد
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  بهنام جو، استاندار اردبیل در این نشست با ابراز خرسندی از میزبانی اردبیل برای بیست وسومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها گفت: این جشنواره فرصت بسیار مغتنم و گرانبهایی برای معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های ناشناخته این استان به مردم ایران و توسعه گردشگری و فراهم ساختن زمینه سرمایه گذاری است.
 
استاندار اردبیل از همه مسئولان و هنرمندان و اصحاب رسانه استان اردبیل خواست از این فرصت پیش آمده برای معرفی و توسعه استان نهایت بهره را ببرند.
 
وی از مسئولان رسانه ملی نیز خواست با پخش توانمندی‌های استان به طور گسترده از شبکه‌های استانی و ملی زمینه را برای معرفی چهره مکتوم اردبیل فراهم کنند.
 
معاون صدا و سیما نیز در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها را در تابستان ۹۹ به میزبانی اردبیل برگزار می‌کنیم، هدف اصلی ما این است که زمینه سازی برای معرفی استان‌ها داشته باشیم.
 
علی دارابی ادامه داد: سیاست ما در معاونت استان‌ها این است که این جشنواره را در نقاط مرزی و نقاط کمتر برخوردار برگزار کنیم البته اردبیل به دلیل داشتن زیرساخت‌ها و امکانات از اهمیت خوبی برخوردار است، اردبیل قطب توریست در کشور ما محسوب می‌شود و امکانات خوبی دارد و این به ما کمک خواهد کرد البته همت بلند استاندار اردبیل در کار‌های نمایشی بسیار حائز اهمیت است و آن را به فال نیک می‌گیریم.
 
معاون امور استان‌ها توضیح داد:یکی از ویژگی‌هایی بیست و سومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها که در اردبیل برگزار می‌شود این است که بخش بین الملل به جشنواره اضافه خواهد شد و با توجه به تولیدات مشترکی که با کشور‌های همسایه آغاز کردیم نتایج آن را در جشنواره اردبیل مشاهده خواهیم کرد.
 
علی ملااحمدی مدیرکل صدا و سیمای اردبیل هم در این نشست با اشاره به اینکه استان اردبیل یکی از بکرترین و ناب‌ترین مناطق کشور از نظر دارا بودن ظرفیت‌های بی نظیر طبیعی، تاریخی و جاذبه‌های چشم نواز گردشگری به شمار می‌رود افزود: در فرصت باقی مانده یکساله تا برگزاری جشنواره در سال ۹۹ همه تلاش خود را برای تولید آثار فاخر در حوزه‌های مختلف می‌کنیم.