جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ خرداد ۱۳۹۹

اردبیل در واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی رتبه نخست را دارد - خبر

 

 

اردبیل در واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی رتبه نخست را دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اردبیل در واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی رتبه نخست را دارد.

اردبیل در واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی رتبه نخست را دارد

داود شایقی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در حال حاضر با پیگیری‌های به عمل آمده اردبیل در صدر واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی قرار گرفته است.

او افزود: تکمیل پروژه‌های بخش خصوصی با ارائه تسهیلات یکی از برنامه‌های اساسی است که درصدد هستیم پروژه‌های نیمه‌تمام عمرانی در حوزه‌های مختلف تکمیل و به مرحله بهره‌برداری برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: انتظار می‌رود با مایت‌های همه‌جانبه در آینده‌ای نزدیک سه پروژه نیمه تمام تکمیل و به مرحله بهره‌برداری برسد و شاهد توسه استان در این زمینه باشیم که این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت اساسی مطرح است.

شایقی اظهار کرد: یکی از رویکردهای اساسی دولت اهمیت به واگذاری پروژه‌های بخش دولتی به خصوصی است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌های اساسی را مبنای کار قرار داد و در تلاش هستیم در این راستا اقدامات لازم را به شکل مناسب انجام داده و به اهداف خود دست یابیم.

او بیان کرد: نظارت‌های همه‌جانبه در این زمینه نیز جزو برنامه‌های اساسی است که درصدد هستیم با توسعه برنامه‌های کنترلی در این راستا نیز موفق عمل کرده و مشکلات موجود را در این راستا به حداقل برسانیم.