رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

اردبیل - خطبه های نماز جمعه - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اردبیل - خطبه های نماز جمعه

اردبیل - خطبه های نماز جمعه


امام جمعه اردبیل بر جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه کشاورزان استان تاکید کرد

اردبیل - خطبه های نماز جمعه

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آیت الله عاملی که در خطبه های نماز جمعه سخن می گفت با بیان اینکه بیش از دو سال است که کشاورزان خسارت دیده پارس آبد چشم انتظار تادیه خسارت هستند از دولت خواست در این خصوص عنایت ویژه به کشاورزان خسارت دیده داشته باشند.
وی در بخش دیگری از خطبه ها با بیان اینکه هیچکس این انتظار را نداشت که روسای قوا در مرای و منظر مردم طرح اختلاف و دعوی نمایند گفت : آقایان در جلسات متعدد همدیگر را ملاقات می کنند و فرصت بحث و نقد دارند ؛ بنابر این آوردن اختلافها به سطح افکار عمومی به مصلحت نیست.

خطیب جمعه اردبیل افزود : این کار قطعا گناه بزرگی است که به راحتی برای ملت ما قابل بخشش نیست و سوژه ای بزرگ برای رسانه های معاند درست می کند و دشمنان غدار جرات برنامه ریزی بیشتر بر علیه ملت و کشور پیدا می کنند.

آیت الله عاملی به انتخابات شوراهای اسلامی در سال آینده نیز اشاره کرد و با بیان اینکه مهمترین خطر در این خصوص ، طائفه گری ، قبیله گرایی، شهر گرایی و قوم گرایی است تاکید کرد : ما در استان یک خانواده را تشکیل می دهیم بنابر این هر کس از هر شهر ، قوم ، قبیله و محله که شایستگی داشته باشد و اهالی به وی رای دهند برای ما محترم است.

وی افزود : اینجانب نیز به عنوان نماینده مقام معظم رهبری و همه عزیزان از هر شهر و از هر قشر نگاه یکسان دارم و هیچ خصوصیتی را لحاظ نمی کنم واز حالا اعلام می کنم که به هیچ لیستی نظر خاص یا حمایت ندارم.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان همچنین به رجزخوانی اخیر آمریکایی ها در وارد آوردن فشار به ایران برای عقب راندن تحقیقات موشکی اشاره کرد و گفت : این اقدامات قطعا ناقض برجام است و امریکا با این بدعهدی ها ثابت می کند قابل اعتماد نیست ؛ حقیقتی که مقام معظم رهبری بارها بر آن تاکید کرده اند.