سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اردبیل به بیمارستان جامع سرطان نیاز دارد - خبر

 

 

اردبیل به بیمارستان جامع سرطان نیاز دارد

مدیرعامل مؤسسه خیریه ریحانه اردبیل گفت: اردبیل نیازمند بیمارستان جامع سرطان است تا همانند معراج تهران بتواند خدمات کاملی را به بیماران سرطانی ارائه کند.

اردبیل به بیمارستان جامع سرطان نیاز دارد
علی سرابیان عصر امروز در همایش سازمان‌های مردم نهاد حوزه سلامت در استان اردبیل اظهار کرد: ما یاد و خاطره شفیع پورفرضی را که از بنیان‌گذاران مؤسسات خیریه در حوزه سلامت بود، گرامی می‌داریم که همواره در این عرصه مشوق خیرین در توانمندسازی حوزه سلامت بودند.
 
وی با بیان اینکه مؤسسه ریحانه به عنوان یکی از مؤسسات توانمند در حوزه خیرخواهانه سلامت با تاکید امام جمعه اردبیل از سال 89 فعال شده و تاکنون بیش از دو هزار و 363 پرونده برای بیماران سرطانی تشکیل داده است، تصریح کرد: روزانه یک نفر عضو این مؤسسه بوده و ما در این مدت بیش از 37 میلیارد ریال مساعدت به بیماران سرطانی را شاهد بودیم.
 
مدیرعامل مؤسسه خیریه ریحانه اردبیل اضافه کرد: 18 میلیارد و 500 میلیون ریال این مبلغ شامل هزینه‌های درمانی است که معادل این رقم را نیز خود پزشکان و مراکز آزمایشگاهی، داروخانه‌ها و طب هسته‌ای مساعدت خیرخواهانه داشته و مبلغی را از بیماران ما نگرفتند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سرابیان افزود: ما در حال احداث ساختمان پنج طبقه خودمان با اهدای زمین از سوی دکتر عبدالرحیم جلایی هستیم که در 700 متر مربع این ساختمان با سرمایه‌گذاری دو میلیارد تومان در حال احداث است که امیدواریم با همت خیرین زمینه بهره‌برداری هر چه سریعتر از این بیمارستان فراهم آید.