جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

اردبیل آماده میزبانی مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزی کشور - خبر

 

 

اردبیل آماده میزبانی مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزی کشور

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: زمینه‌های خوبی در استان برای اجرای هر چه بهتر مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت در اردبیل فراهم شده و در این زمینه آمادگی لازم را داریم.

اردبیل آماده میزبانی مسابقات قرآن، نماز و عترت دانش‌آموزی کشور

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احمد ناصری در جلسه هماهنگی برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت در اردبیل اظهار داشت: تلاش هایی که در استان انجام شده، زمینه‌های خوبی را در استان برای اجرای هر چه بهتر مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت فراهم آورده است.
 
وی با اشاره به اقدامات آموزش و پرورش استان در فراهم آوردن امکانات و شرایط برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت در استان اردبیل گفت: بااینکه زمینه‌های خوبی برای اجرای هر چه بهتر این دوره از مسابقات فراهم آمده است، بدون شک تجربه‌های قبلی استان در اجرای جشنواره‌های مختلف کشوری در حوزه‌های دیگر آموزشی به کمک دست اندرکاران برگزاری این مسابقات خواهد آمد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با ابراز امیدواری از اجرای منظم و رضایت بخش مسابقات در استان تصریح کرد: امیدواریم دانش‌آموزان استان اردبیل نیز با آمادگی لازم در این مسابقات شرکت کنند و مقامهای خوبی را به دست آورند.
 
ناصری با بیان اینکه اجرای جشنواره‌ها و مسابقات کشوری می‌تواند زمینه ساز بهبود زیرساختهای استان باشد، افزود: حضور و مشارکت رسانه‌ها و مطبوعات نیز ما را در اجرای این مسابقات یاری خواهد کرد.
 
وی از ارائه گزارش فعالیتهای انجام شده در زمینه این دوره از مسابقات در جلسه شورای فرهنگی عمومی استان خبر داد و گفت: در این جلسه از تمامی نهادهای دولتی و غیردولتی نیز در خواست خواهیم کرد در برگزاری این دوره از مسابقات، آموزش و پرورش را همراهی کنند.